Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

świeca się światła wstecznego...cały czas

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • świeca się światła wstecznego...cały czas

    Jak w temacie. Światła świecą się cały czas już od przekręcenia kluczyka i podczas jazdy na wprost...oczywiście na wstecznym biegu też się świeca. O co chodzi?
    Pewnie to czujnik świateł cofania ??? Gdzie on jest? Na skrzyni? Od góry czy od dołu???
    Ostatnio edytowany przez strazakp; 4573.
    strazakp

    Była O1 1.9 tdi 110KM ASV 2001r. - służyła mi dzielnie 6 lat.
    Jest O2 1.4 tsi, 156KM/260Nm (podobno), CAXA, 2009r.

  • #2
    w skrzyni, jak zdejmiesz osłonę pod silnikiem to zobaczysz od strony chłodnicy z przodu

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez prezes73 Zobacz wpis
      w skrzyni, jak zdejmiesz osłonę pod silnikiem to zobaczysz od strony chłodnicy z przodu
      Ok to już chyba kojarzę bo jak wymieniano mi olej w skrzyni to coś tam ulapali od kostki przy czujniku.
      Pewnie gdyby to była wysunięta kostka to chyba raczej by się światła nie świeciły wcale niż miały by się świecić non stop?

      Niestety nie mam możliwości zajrzenia pod auto a tym bardziej zdjęcia osłony więc musiałem się u!owoc do mechanika a teraz wykręciłem żarówki wstecznego. Lepiej by nie było wstecznego tymczasowo niż ma się ciągle świecić.
      strazakp

      Była O1 1.9 tdi 110KM ASV 2001r. - służyła mi dzielnie 6 lat.
      Jest O2 1.4 tsi, 156KM/260Nm (podobno), CAXA, 2009r.

      Komentarz


      • #4
        Czujnik jest za mocno wkrecony i swieci ciagle. To da sie od gory przeciez zrobic, demontujac tylko rurki idace do filtra powietrza - ale wymaga gimnastyki.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Problem wyeliminowany....wymieniony włącznik wstecznego. Dzięki
          strazakp

          Była O1 1.9 tdi 110KM ASV 2001r. - służyła mi dzielnie 6 lat.
          Jest O2 1.4 tsi, 156KM/260Nm (podobno), CAXA, 2009r.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X