Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ogrzewanie tylnej szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ogrzewanie tylnej szyby

    Witam.
    Pojawił się problem w mojej skodzinie. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że coraz częściej nie działa mi podgrzewanie tylnej szyby w moim kombiaku. Gdy je włączam to po kilku sekundach na oryginalnym radiu pojawia się ikonka ogrzewania tylnej szyby a sama dioda w włączniku zaczyna migać. Oczywiście na wyświetlaczu radia nie widać nic poza dużą ikonka podgrzewania i na szybie nic się nie topi. Dodam, że nie zawsze tak się dzieje ale coraz częściej. Gdzie może leżeć przyczyna, gdzie szukać usterki?
    Pozdrawiam serdecznie.
    Paweł
    Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

  • #2
    a szyba grzeje, bo jeżeli grzeje to po prostu pada LED w wyłączniku
    pozdrawiam
    roberta

    Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

    http://chomikuj.pl/Roberta9

    Komentarz


    • #3
      Miganie diody to raczej info ze coś nie halo , Sprawdzić kable w przepuście czy nie dokonują żywota , sprawdzenie panela klimy kompem , bordnetz?!

      Komentarz


      • #4
        Szyba w momencie migania diody i wyświetlania na ekranie radia nie grzeje.
        A po co sprawdzać panel klimy?
        Kompa nie mam ale podjadę do elektryka, jak wrzuci to może faktycznie coś wyjdzie. Miałem nadzieję, że już ktoś z Was miał podobny problem. Może jednak jeszcze ktoś coś?
        Pozdrawiam i dzięki za dotychczasowe podpowiedzi.
        Paweł
        Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

        Komentarz


        • #5
          Witam.
          Prawdopodobnie powodem powyższej awarii podgrzewania tylnej szyby był słaby akumulator.
          Przynajmniej, po jego wymianie, wszelkie powyższe dolegliwości ustąpiły.
          To tak dla potomnych :-)
          Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X