Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Silnik tylnej wycieraczki kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Silnik tylnej wycieraczki kombi

    Witam,
    Muszę wymienić silnik tylnej wycieraczki w O2 Tour przed liftem kombi z 2010 roku. Numer części to 1Z9955711 ale nie wiem z jaką literą kupić część A,B,C,PA? obojętnie? czy któraś na pewno nie będzie pasować i takiej unikać? co właściwie te dodatkowe litery oznaczają? któraś jest lepsza? I ostatnie pytanie, czy ktoś kupował nowy zamiennik? widzę takie po 135zł i nie wiem czy celować w ori używkę czy nowy zamiennik? co polecacie?

    Z góry dzięki za odpowiedzi,
    Pozdrawiam

  • #2
    Sprawdź dokładnie swój silnik rozbierz go i sprawdź czy działa sam silnik czy padła elektronika a może zapiekła się tylko ośka i nie rusza się , wracając do całego silnika to ostatnia literka nie jest istotna każda będzie pasować . Jak byś wpisał swój numer w katalog elektroniczny części ETKA to każdy kolejna literka będzie zamienna z twoim .
    Swego czasu u mnie padła elektronika a silnik był z literka D i zakupiłem używany bez literki to wszystko chodzi jak ta lala .
    Używając opcji szukaj pewnie byś trafił na wątek w którym było to dokładnie opisane łącznie z fotkami .

    Ale bez urazy , teraz ludziska stają się leniwi i po co szukać , lepiej założyć nowy wątek .

    Komentarz


    • #3
      Mój ma oznaczenie C na końcu, próbowałem podłączyć inny silniczek ale też nie działał. Czy może wina leżec gdzie indziej? na jakich pinach powinien byc prąd we wtyczce patrzac na wtyczke gdy trzpieniem mechanizm skierowany jest do góry? Da się jakoś zdiagnozować uszkodzenie manetki? komputer nie pokazuje żadnych błedów.

      Komentarz


      • #4
        Jak włączasz tylną wycieraczkę słychać cyknięcie przekaźnika. I jak podepniesz vcds’em w blokach sprawdzisz. Ja kupiłem nowy silnik za 200zl magneti marelli.

        Komentarz


        • #5
          A gdzie ten przekaźnik jest? ma jakiś numer? on jest wspólny dla przednich wycieraczek? bo te mi działają. Ile jest gwarancji na magneti Marelli? podasz linka skąd zamawiałeś?

          Komentarz


          • #6
            Kupowałem silnik tylnej wycieraczki rok temu za 230,00 zł z dwu letnią gwarancją.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Shoti Zobacz wpis
              A gdzie ten przekaźnik jest?
              Przekaźnik jest nad nogami kierowcy-musisz zdjąć ten duży plastik, ale schyl się i słuchaj czy cyka włączając tylną wycieraczkę
              Zamieszczone przez Shoti Zobacz wpis
              Ile jest gwarancji na magneti Marelli? podasz linka skąd zamawiałeś?
              Kupiłem na miejscu w AutoPartner - dwa lata gwarancji

              Komentarz


              • #8
                Kupiłem z unto.pl za 202zł magneti Marelli z 2 letnią gwarancją, stara wycieraczka była mega zapieczona, jakby ktoś potrzebował elektronikę z niej albo silnik to mogę za półdarmo oddać.

                Komentarz


                • #9
                  Do wyboru do koloru Link .Ja do swojej kupiłem za 242 zł .

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X