Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tylna wycieraczka raz działa ,raz nie dziala.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tylna wycieraczka raz działa ,raz nie dziala.

    Skoda Octava II 1.6 Mpi polift . Mam problem z tylną wycieraczką jakby wolniej teraz zaczęła działać a innym razem w ogóle nie daje oznak życia .Zdemontowałem silniczek od tylnej wycieraczki i po odkręceniu osłony mechanizmu moim zdaniem nic tam nie zauważyłem niepokojącego ( Foto) Jakieś podpowiedzi i czy za pracę odpowiada jakiś przekaźnik bo bezpieczniki całe nie przepalone
    Załączone pliki

  • #2
    Jeżeli już tyle zdemontowałeś to sprawdź czy ramiona i ośka chodzą swobodnie czasami tam się zapieka , ulega uszkodzeniu uszczelnienie i ośka się zapieka . Przy takiej opcji jak na foto jest ,pociągnij za to ramie do góry i ośka powinna wyjść swobodnie do góry , te duże koło plastikowe też . Silniki najczęściej nie ulegają uszkodzeniu tylko pada sterowanie od nich które tez jest w obudowie silnika . Temat znany i opisywany na forum .

    Komentarz


    • #3
      może źle szukam ale nic nie mogę znaleźć

      Komentarz


      • #4
        Proszę Cię bardzo trwało to parę sekund , ale czego nie robi się dla kolegów z forum .
        [O2FL] Silnik tylnej wycieraczki - Octavia Club Polska

        Komentarz


        • #5
          Dziękuję kolego

          Komentarz


          • #6
            Tu masz jeszcze jeden link co w poprzednim był odnośnik do niego ale po zmianie silnika forum utracił łącze .

            problem z tylną wycieraczką O2FL - Octavia Club Polska

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X