Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Swing - połączenie z BT przez phone in

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Swing - połączenie z BT przez phone in

    Zamieniłem jakieś radio 1 din na swing i pojawił mi się mały problem oraz pomysł. Mam zestaw Nokia CK -7W który był spięty z przejściówką i działało to tak, że przy połączeniu zasilanie radia było odcinane i normalnie słyszałem dźwięk z dodatkowego głośnika. Czy korzystał ktoś z łącza phone w radiu swing? Jaki sygnał należy dać na phone in? Czy można jakoś spiąć zestaw bt ze swingiem?

  • #2
    Można poprosić o przeniesienie do działu problemy?

    Komentarz


    • #3
      Sygnał Mute z centralki ( jest masowy ) nokii daj na zieloną kostkę ( to jest ta prawa jak patrzysz od tyłu radia ) na pin 4 , na radiu pojawi się napis "phone " i będziesz słyszał głos w głośniczku od centralki , jakiekolwiek sygnały z radia zostaną odłączone na czas rozmowy .Na radiu też powinna być naklejka z rozmieszczeniem wszystkich pinów na tyle radia włącznie z opisem .Takie jak na foto .


      Ostatnio edytowany przez Wojtenio; 23729.

      Komentarz


      • #4
        To zaznaczenie z foto dotyczy AUX a Ciebie interesuje ta wtyczka druga .Pamiętaj że jak nie posiadasz oryginalnej instalacji do telefonu to zielonej kostki nie będziesz miał , albo musisz ją dokupić (w ASO nie jest aż tak droga około 9 zł ) lub wsadzić sam zaizolowany pin ( ale to trochę druciarstwo ) ale będzie działać .



        Taka jak na foto , tylko jak byś brał z ASO to podaj VIN , bo były róże wtyki quadlock do radia .
        Ostatnio edytowany przez Wojtenio; 23729.

        Komentarz


        • #5
          To ma być pin 10 a nie 4 , źle patrzyłem na kostkę , przed wpięciem dokładnie sprawdź ( łatwo się pomylić ale kostka ma opisane piny ) .

          Komentarz


          • #6
            Czy sygnał dać na wejście "phone mute". Ciekawe czy podejdzie też przesłanie dźwięku na radio. Pokombinuję i zobaczę

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Kedzior122 Zobacz wpis
              Czy sygnał dać na wejście "phone mute".
              Tak , tylko sprawdź czy to dokładnie ten kabel z centralki Nokii .

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Kedzior122 Zobacz wpis
                zy sygnał dać na wejście "phone mute". Ciekawe czy podejdzie też przesłanie dźwięku na radio. Pokombinuję i zobaczę
                Poinformuj o rezultatach ;-) Też jestem zaintereowany podpięciem sie audio z innego zestawu" po niskiej" , mute mi działą ale mój zestaw ( Bury) co prawda ładnie daje na głośniki ale przy okazji wali błedami przy autoskanie ;-(.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X