Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Zerwana taśma / zwijak airbag (i klakson)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Błąd poduszki trzeba skasować ale klakson powinien działać od razu.
    Bardzo możliwe, że zamontowana jest uszkodzona.
    Zamieszczone przez MichalSemrau Zobacz wpis
    Problem z tym, że właśnie z literką
    zamontowałem
    A co to za literka? I czy jakoś sprawdzałeś kodowanie tego zamontowanego sterownika? Może to jakiś multifunkcyjny?

    Niestety nie widać gdzie mieszkasz ale jeśli na Śląsku to przyjedź i Ci to naprawię, Numer masz poniżej.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #27
      Cześć wszystkim! W mojej Octavii Kombi, 1.6 benzyna 2011r, po lifcie zerwała się taśma poduszki. Mechanik odczytał co tam było wsadzone, tj. 5K0.953.569.AL. W necie znalazłam używkę o takim numerze (archiwalne ogłoszenie) sprzedawaną razem z przełącznikami i zobaczyłam, że ma trzy manetki (także na tempomat). W swoim aucie mam tylko dwie i nawet nie mam z poziomu manetki obsługi komputera pokładowego, czyli mam mega ubogą wersję. Czy jest taśma o innym oznaczeniu, która by pasowała do mojego auta, a nie kosztowała krocie? Ta z oznaczeniem AL jest za ok. 1400 zł, a i tak nie będę mogła wykorzystać jej możliwości... Liczę na pomoc, piszę po raz pierwszy ?

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez anetkka6 Zobacz wpis
        Liczę na pomoc,
        Gdzie mieszkasz?
        Zapraszam do mnie na naprawę.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #29
          Witam,
          posiadam 02fl 1.6 bse classic (znaczy golas), z doposażenia to tylko wycieraczka tylna bez multifunkcji bez tempomatu. Problem jest taki że klakson czasem działa a czasem nie, poduszka się nie świeci.
          Jeżeli to taśma się psuję to można ją jakoś ratować?
          Jeśli nie to czy moją taśmę 1k0 953 569 H mogę wymienić na inną (literkę na końcu)?

          Komentarz


          • #30
            Możesz wymienić na inną ale ja bym radził zostać przy tej. H to sterownik pod multifunkcję, tempomat I komputer pokładowy. Nie sprzedawaj jej tylko napraw taśmę. Możesz to zrobić wysyłkowo za około 260 zł.
            Polecam firmę Electric Cars.
            Może sam klakson Ci pada?
            Warto by podmienić na inny.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #31
              Jasne, dziękuję.
              Chciałbym sprawdzić też przekaźnik klaksonu jeśli występuje, czy ktokolwiek podpowie który to? Gdzie go znajdę?

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez tomus77 Zobacz wpis
                moją taśmę 1k0 953 569 H
                Powinno być 5K0....
                Napewno masz z H?
                Pytam bo jestem zdziwiony, że masz taki sterownik a nie masz multifunkcji i tempomatu. Może ktoś go już wymieniał?
                Zamieszczone przez tomus77 Zobacz wpis
                Chciałbym sprawdzić też przekaźnik klaksonu jeśli występuje, czy ktokolwiek podpowie który to? Gdzie go znajdę?
                Z którego roku jest Octavia?
                Jest przekaźnik. J4 w ramce nad sterownikiem sieci pokładowej.
                Trochę mi rysunek obcięło ale widać go. D2.1
                ]"]That page doesn't exist (404) — ImgBB
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                  Powinno być 5K0....
                  Napewno masz z H?
                  Pytam bo jestem zdziwiony, że masz taki sterownik a nie masz multifunkcji i tempomatu. Może ktoś go już wymieniał?

                  Z którego roku jest Octavia?
                  Octavia 2011, numer po VIN, na własne oczy to tego jeszcze nie widzialem
                  Klakson obecnie działa ale przy następnej awarii będę to sprawdzał dokładniej
                  Dzięki raz jeszcze

                  Komentarz


                  • #34
                    Już nie raz miałem tak, że VIN wskazywał inny numer części niż jest w aucie. Jestem pewien, że nie masz H. Raczej masz C.
                    Ciekawe czy mam rację.
                    Napisz jak sprawdzisz.
                    Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X