Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[OIIT] Wyłączyłem poduszkę pasażera i teraz jest lipa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [OIIT] Wyłączyłem poduszkę pasażera i teraz jest lipa

    Cześć,
    sprawa wygląda tak. Wyłączyłem poduszkę pasażera ponieważ musiałem przewieźć malucha. Po godzinie włączyłem ją, ale kontrolka na szafie nadal świeci się. Próbowałem kilka razy włączyć/wyłączyć poduchę i nada lipa. Czy oprócz wizyty w ASO i wykasowaniu błędu ma ktoś jakieś propozycje rozwiązanie tego problemu?

    aaa i jeszcze jedno - kiedy poducha jest wyłączona to przy dźwigni zmiany biegów świeci się kontrolka, "AIRBAG OFF". Po włączeniu poduszki wspomniana kontrolka gaśnie, ale zostaje ta na szafie.

    Z góry dziękuję za pomoc.

    " Co Pan zrobisz?...Nic Pan nie zrobisz !"
    Pzdr. - 1.6 MPI

  • #2
    Zamieszczone przez Tatra Zobacz wpis
    Czy oprócz wizyty w ASO i wykasowaniu błędu ma ktoś jakieś propozycje rozwiązanie tego problemu?
    Na pewno taniej będzie znaleźć kogoś z kabelkiem. W ASO zostawisz sporo kasy i będzie to dłużej trwało niż to konieczne.

    Trzeba sprawdzić w sterowniku skąd ten błąd. Stawiam na boczną poduszkę pasażera lub kierowcy.

    Jakbyś był na Śląsku to dzwoń.

    Poszukaj też kogoś tu:
    Octavia Club Polska
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Może też być zepsuty (zaśniedziały?) wyłącznik airbagów pasażera. Mi kiedyś udało się wywołać błąd, gdy po prostu kilkanaście razy pod rząd włączałem/wyłączałem poduszkę.Trzeba było wykasować i już.
      Aktualne zużycie paliwa

      Komentarz


      • #4
        Dzięki Panowie za pomoc. Miłego dnia

        " Co Pan zrobisz?...Nic Pan nie zrobisz !"
        Pzdr. - 1.6 MPI

        Komentarz


        • #5
          A jak wstawiales fotelik to fotelem nie przejechales na maxa do tylu ?? Wiazka pod fotelem stracila styk na chwile i teraz swieci.

          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            witam no własnie ja tak zrobiłem po osunięcia fotela pasażera na max do tyłu kontrolka poduszek nie gaśnie co teraz zrobić prosze o porade z góry dziekuje

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez KINYO44 Zobacz wpis
              witam no własnie ja tak zrobiłem po osunięcia fotela pasażera na max do tyłu kontrolka poduszek nie gaśnie co teraz zrobić prosze o porade z góry dziekuje
              Który rok Octavii?
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X