Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dołożenie świateł do jazdy dziennej i halogeny nie orginalne

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dołożenie świateł do jazdy dziennej i halogeny nie orginalne

witam ,ostatnio jestem posiadaczem skody octavii .Wcześniejszy właściciel zamontował do halogenów cośtypu ring + ledowe żarniki . Przetwornice wszystko jest po podłączane lecz nie są pociągniete dalej nigdzie przewody .Masa jest pod aku a dwa osobne + są tylko pod maską .Pytanie gdzie i jak do czego podłączyć by mieć światła do jazdy dziennej . Te ledowe żarniki zastosować jako halogeny ?

najlepiej do sterownika centralnej elektryki, tylko pytanie czy te ledy będą walić błędy
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->O2FL DSG Elegance+
    ->była O2 BKC+ARL 4x4 6 lat i O1 ASV 7 lat

Komentarz

Mogłbyś opisać jakiś schemat ? Halogeny podepne pod ori kostke a ringi ? Do jazdy dziennej lub jak ? Miałem opcje w delphim aby aktywować światłą kanadyjskie czyli .m.in po włączeniu zapłonu światłą automatycznie się uruchamiają.

Komentarz

Napisz jaki masz sterownik CE09 , a jak to podłączyć masz na forum wystarczy poszukać , szukaj dzienne + halogeny , jest to naprawdę obszerny i bogaty w wiedzę temat .
        Jak to uruchomić ? to wszystko zależy co masz na pokładzie . Octavia II to nie maluch i tu prawie wszystkim zarządza CAN , choć i to można czasami obejść , ale praktykowane są oryginalne rozwiązania .

Komentarz

Wojtenio chodzi ci o sterownik świateł ? Czy jest on zespolony z włącznikiem świateł .Po zdjęciu włącznika ,gdzieś z tyłu będzie opisany on ?

Komentarz

Nie jest zespolony z włącznikiem świateł... to osobny moduł komfortu - "Bornetz" znajdujący się pod deską w okolicy kolumny kierowniczej...Link

Czeski Knedliczek z Meksykańską Papryczką Chili
            CBTA 2.5 MPI 170 KM, KPF 5S Man.

Komentarz

kola skąd ty jesteś, lubin
              znajdzź kola który ci kompa ogarnie, a potem uderzaj w temat, bez kompa w tym aucie nie ruszysz
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->O2FL DSG Elegance+
              ->była O2 BKC+ARL 4x4 6 lat i O1 ASV 7 lat

Komentarz

Zamieszczone przez lukasz9501 Zobacz posta
                Wojtenio chodzi ci o sterownik świateł ? Czy jest on zespolony z włącznikiem świateł .Po zdjęciu włącznika ,gdzieś z tyłu będzie opisany on ?
                Skoro zadajesz tego typu pytania to widzę że brakuje sporo wiedzy u Ciebie , zacznij od odczytania oznaczeń na sterowniku CE09 czyli BCM on zarządza oświetleniem w aucie , szukaj go nad pedałami po lewej stronie taka czarna skrzynka z trzema wtyczka , będzie za wytłumieniem nic nie trzeba rozkręcać by to odczytać , wystarczy je odchylić i odczytać z tej białej nalepki jak na foto .

[img]Link[/img]

oznaczenie jakie Cię będzie interesować to 1K0 937 ....... i tu jest istotne co będzie dalej cyfry i litery , i od tego zależy co można w twoim aucie dalej doposażyć .
                Ostatnio edytowany przez Wojtenio; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

jeśli nie miałeś halogenów ori i z tyłu masz korbotronik to licz się z wymianą sterownika CE tak jest zazwyczaj
                  Dawid
                  powrót czarnej combi

Komentarz

Rozumiem Panowie .Szczerze to całe życie siedziałem w marce BMW .O bmw mogę napisać ci wszystko ,co gdzie i jaki moduł potrzebny ... Okey rano sprawdze i dam znać .Natomiast czy miałem halogeny orginalnie ciężko napisać ,bo auto mam od tygodnia w rękach .Korbotronik mam z tyłu ,wszystko okaże się jutro jak dam znać

Komentarz

a więc tak : 1k0 937 049 M taki owy numer jest na tym module .

Komentarz

1k0 937 049 M
                        ten powinien Ci obsłużyć halogeny
                        Dawid
                        powrót czarnej combi

Komentarz

to teraz kwestia co i gdzie i jak podłączyć by śmigało ?

Komentarz

to teraz kwestia co i gdzie i jak podłączyć by śmigało ?
                            masz wszystko opisane na forum co i jak...
                            wrzuć fotke jeszcze jakie to masz halogeny
                            Dawid
                            powrót czarnej combi

Komentarz

Pracuję...
                            X