Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z otwieraniem drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z otwieraniem drzwi

    Cześć,
    Nie otwierają mi się drzwi pasażera i tylne, kierowcy działają normalnie. Centralny zamek zamyka wszystkie 4 drzwi , ale otwiera tylko kierowcy.
    Jestem z miesiąc po dołożeniu halogenów w O2FL wersja Classic, a to dzieje się od tamtego czasu. Jednak mam zamontowany ten moduł, z którym nie powinno tak się dziać ( z poradnika montowania z forum)1K0 937 087 H.

  • #2
    Myślę że tu jest problem ze złym kodowaniem.....
    ale najprościej będzie przełożyć stary moduł i sprawdzić czy centralny hula
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • #3
      Masz zakodowane otwieranie tylko drzwi kierowcy,musisz zmienić kodowanie vcds i będzie ok

      Komentarz


      • #4
        Jak masz MAXI-DOT - to tam poszukaj w ustawieniach. Jeżeli nie masz Maxi-dota to tylko VCDS.

        Komentarz


        • #5
          Ja właśnie coś takiego sobie ostatnio sam zakodowałem, miałem to w poprzednim samochodzie i mi to odpowiadało. Jedno wciśnięcie otwiera drzwi kierowcy, drugie wciśnięcie otwiera pozostałe drzwi.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez skit Zobacz wpis
            Ja właśnie coś takiego sobie ostatnio sam zakodowałem, miałem to w poprzednim samochodzie i mi to odpowiadało. Jedno wciśnięcie otwiera drzwi kierowcy, drugie wciśnięcie otwiera pozostałe drzwi.
            Niestety mam pilota firmy Passenger i jeden przycisk zamyka jak i otwiera auto( drugi nic nie robi) , więc u mnie niestety tak nie działa.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez zadariusz1 Zobacz wpis
              Masz zakodowane otwieranie tylko drzwi kierowcy,musisz zmienić kodowanie vcds i będzie ok
              Okej, muszę znaleźć czas i kogoś z VCDS'em

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X