Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wyświetlacz miedzy zegarami Octavia 2 fl 1.6 mint

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wyświetlacz miedzy zegarami Octavia 2 fl 1.6 mint

    Witam proszę o podpowiedź w problemie, mianowicie 2 dni temu sprawdzałem błąd z abs na vcds u znajomego z kablem problem ustalony czekam na czujnik i powinno być git ale ... rzy okazji chciałem włączyć dodatkowe opcje włączyłem staging zegarów i próbowaliśmy aktywować opuszczanie się lusterka przy cofaniu, doświetlanie zakrętów i wsio w zasadzie wyszło na to że staging włączony reszta nie bo nie zakodowało nowych opcji, w zasadzie mówię olać na razie i się rozstaliśmy ale po 2 dniach wczodzę rano do auta odpalam jadę i co wyświetlacz nic nie pokazuje. Zegary działają ikonki od świateł i kierunków oraz znany błąd abs świeci ale sam wyś. nic dodam że na radiu informacje są dostępne (temp. przebieg itp) aha mam ten prosty wyświetlacz przebieg, przebieg dzienny,temp, zegar, serwis co może być przyczyną ??

  • #2
    PS - Chwile temu byłem w aucie i na wyświetlaczu bardzo delikatnie widać "literki" ale świecić nie świeci jak zawsze ...

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez zibi6891 Zobacz wpis
      i próbowaliśmy aktywować opuszczanie się lusterka przy cofaniu, doświetlanie zakrętów i wsio
      tego w mientówce nie odpalisz bez wymiana sterownika
      Dawid
      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

      Komentarz


      • #4
        a czy nie udana próba mogła mieć wpływ na wyświetlacz ?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez zibi6891 Zobacz wpis
          a czy nie udana próba mogła mieć wpływ na wyświetlacz ?
          wątpię,ale niech się wypowiedzą inni
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • #6
            Stawiam na wilgoć.
            Zdemontuj zegary i weź do ciepłego pomieszczenia do wysuszenia.
            Mogło też paść podświetlenie. Usterka elektroniczna - nie związana z kodowaniem.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X