Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[o2]Radio rcd340problem dźwiękiem w głośnikach niskotonowych,oraz plus po stacyjce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [o2]Radio rcd340problem dźwiękiem w głośnikach niskotonowych,oraz plus po stacyjce

    Hej wszystkim Na wstępie chciałbym życzyć każdemu z Was wesołych świat Wielkanocnych Niestety mam problem. Zamówiłem radio rcd 340 do o2 2006 w wersji android auto i po podłączeniu radio działa wszystko jest ok jednak nie działają głośniki niskotonowe. Mam oryginalny system audio z przodu i tylko z przodu, na poprzednim radiu rns 210 oraz na oryginalnym radiu strem działały głośniki wysokotonowe przy klamkach drzwi oraz niskotonowe u dołu drzwi, niestety teraz działają tylko te pierwsze. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie rady. Dodatkowo muszę podłączyć emulator gatevay i szukam „plusa po stacyjce” myślałem, aby wziąć go z panelu klimatyzacji jednak, który kabel jest tam wspomnianym wyżej? Z góry dziękuje za odpowiedzi

  • #2
    Hej. Myślę że trzeba zmienić coś w kodowaniu radio (rozumiem że masz VCDSa?). Po co Ci emulator kup gateway jakieś 50-70zł roboty nie jest dużo i sprawa załatwiona . Na emulatorze nie bedzie działała godzina i brak temp.
    ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

    Komentarz


    • #3
      Emulator dokupiłem do radia za namowa sprzedającego za jedyne 160 zł Teraz już wiem jak beznadziejny biznes zrobiłem. Czy gateway z końcówka AA zagra z tym samochodem?

      Komentarz


      • #4
        Tak zagra i na pewno nie rozładuje Ci aku i będzie banglało aż miło . Mam takie samo radio w swojej skodzianie i śmiga aż miło

        Masz mój temat.

        Octavia Club Polska
        Ostatnio edytowany przez mcaris; 37031.
        ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

        Komentarz


        • #5
          Super dzięki za pomoc! Radiem jestem zachwycony szczególnie apple car play i android auto. Głośniki dziś zostały ogarnięte i wszystko gra i buczy

          Komentarz


          • #6
            A co było jeśli można wiedzieć?
            Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Angel Zobacz wpis
              A co było jeśli można wiedzieć?
              Pomogła zmiana kodowania.

              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Co dokładnie z tą zmianą kodowania? U mnie w Stream nie działają basy w przednich drzwiach, tylko wysokie działają

                Komentarz


                • #9
                  Ja nie pamiętam szczegółów. Kodowanie podawał mi sprzedawca radia telefonicznie.
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X