Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dmuchawa przepala bezpiecznik na 4 biegu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dmuchawa przepala bezpiecznik na 4 biegu

    Koledzy, jaka może być przyczyna, że dmuchawa na 4 biegu przepala bezpiecznik 40A?
    Jak wymieniłem ten bezpiecznik to na pozostałych biegach wszystko działa normalnie. Ale włączenie 4 biegu zawsze kończy się przepaleniem bezpiecznika.

  • #2
    U mnie pomogło wyczyszczenie wirnika izopropanolem a następnie nasmarowanie suchym smarem.

    Komentarz


    • #3
      Wyjac wentylator i przeczyscic, bo pewnie opor ma za duzy i na 4 biegu jak idzie pelnym ogniem to spali bezpiecznik. Generalnie to tam ma byc raczej 30A a nie 40A.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
        Wyjac wentylator i przeczyscic, bo pewnie opor ma za duzy i na 4 biegu jak idzie pelnym ogniem to spali bezpiecznik. Generalnie to tam ma byc raczej 30A a nie 40A.
        Fabrycznie jest 40A

        Komentarz


        • #5
          No to wymiana wentylatora na nowy zamiennik pomogła. Wydaje mi się, że zamiennik chodzi głośniej, trochę słychać prace łożysk na 1 biegu. Może później się wyrobi.
          Jeżeli chodzi o starą oryginalną dmuchawę to chodzi luźniej niż ta nowa, oprócz brudu nie widać żadnych uszkodzeń. Zostawiłem ją na później - może kiedyś naprawię ale na razie nie wiem jak się zabrać do jej rozebrania.
          Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za wskazówki.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X