Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[RNS 510] Brak kontaktów z telefonu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [RNS 510] Brak kontaktów z telefonu

Telefon łączy się urządzeniem, tryb rozmowy działa ok. Problem jest w tym, że RNS nie zaimportował kontaktów z telefonu - na Maxidocie książka jest widoczna. W telefonie oczywiście zaznaczona opcja dostępu do kontaktów.

Druga sprawa to na trybie PHONE mam tylko informację o zasięgu sieci, nie ma nazwy sieci.

Mam jeszcze denerwujący problem z automatycznym przełączaniem ekranu w tryb phone po połączeniu telefonu z RNS. Trochę denerwuje wciskanie przycisku RADIO po każdym uruchomieniu silnika. Jest na to jakaś rada?

Komentarz

Na wyświetlaczu w trybie PHONE mam coś takiego:
      Załączone pliki

Komentarz

djhering jaki masz moduł BT, czy jest w nim miejsce na podłączenie anteny zewnętrznej, jeśli tak to czy jest ona podłączona?

Jest Szara Elegantka II FL 2,0 CFHF "12 177,4 KM 450,9 Nm
        Była Škoda Octavia II 2,0 TDi Elegance ''06 169,1KM 394,2Nm
        Spalanie - Motostat.plSpoty Śląskie (Katowice i okolice)

Komentarz

Na chwilę obecną nie jestem w stanie stwierdzić wersji modułu ani kwestii anteny. Czy jednak ma to wpływ na mój problem? Tak jak napisałem wyżej kontakty widoczne są z poziomu maxidota ale nie ich w RNSie. Ponadto RNS pokazuje siłę zasięgu sieci ale jej nazwy już nie.
          Testowane na dwóch telefonach: Honor 7 Lite, Huawei P8 Lite.

Komentarz

Moduł masz pod fotelem pasażera. Od góry powinieneś mieś naklejkę. Zrób zdjęcie naklejki oraz od strony złącz.
            Być może twój BT ma ograniczoną komunikację z RNS 510

Jest Szara Elegantka II FL 2,0 CFHF "12 177,4 KM 450,9 Nm
            Była Škoda Octavia II 2,0 TDi Elegance ''06 169,1KM 394,2Nm
            Spalanie - Motostat.plSpoty Śląskie (Katowice i okolice)

Komentarz

Pracuję...
            X