Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z wentylatorami chłodnicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z wentylatorami chłodnicy

    Witam,
    Mój problem objawia się następująco. Po odpaleniu silnika, po kilku chwilach włącza się duży wentylator na pierwszym biegu. Po zagrzaniu silnika, wentylator wchodzi na drugi bieg. Mały wentylator ani drgnie w tym czasie. Podpięcie komputera, wykazało błąd "zacięcie wentylatora". Zakupiłem nowy panel z wentylatorami. Objaw dokładnie taki sam, tyle że już nie wyskakuje błąd po podpięciu komputera. Silnik nie przegrzewa się i generalnie duży wentylator daje radę. Jednak chyba ten mały powinien również działać. Ktoś ma pomysł ?

  • #2
    a ten drugi to nie jest wentylator od klimy?:>

    Komentarz


    • #3
      Może i jest. Natomiast nawet przy włączonej klimie, wentylator się nie włącza.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez devil45 Zobacz wpis
        Zakupiłem nowy panel z wentylatorami.
        A panel z wentylatorami był kompletny, nic nie przekładałeś ze starego, ile przewodów dochodzi do panela wentylatorów?

        Komentarz


        • #5
          Kupiłeś nowy panel z wentylatorami czy używkę? Sprawdziłeś na "krótko" czy działa?

          Komentarz


          • #6
            Dodaj jakieś pytania
            Zamieszczone przez osiak_89
            a ten drugi to nie jest wentylator od klimy?:>
            Wysłane z mojego R1 HD przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez PrzemekEdward Zobacz wpis
              Dodaj jakieś pytania

              Wysłane z mojego R1 HD przy użyciu Tapatalka
              działa nie tylko z klimą :-P
              Ostatnio edytowany przez prezes73; 39082.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez devil45 Zobacz wpis
                Może i jest. Natomiast nawet przy włączonej klimie, wentylator się nie włącza.
                PrzemekEdward jeszcze coś twórczego w temacie napiszesz czy tylko posty nabijasz?
                Ostatnio edytowany przez prezes73; 39082.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez prezes73 Zobacz wpis

                  PrzemekEdward jeszcze coś twórczego w temacie napiszesz czy tylko posty nabijasz?
                  Przepraszam, ja coś nie twórczego napisałem? Być może. Proszę to zacytować bo nie mogę się odnieść.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez PrzemekEdward Zobacz wpis
                    Dodaj jakieś pytania
                    Proszę bardzo

                    Komentarz


                    • #11
                      Sam miałem ten problem, z głupa założyłem że to czujnik w chłodnicy a okazał się to po prostu termostat. Choć nie wiem czy w 1.6 jest tak samo.
                      Ale wracając do tematu, zakładając że masz taki sam czujnik, bodajże zdejmowało się wtyczke i spinało na krótko odpowiednie piny, żeby spr czy wentylatory ruszą. Temat widziałem gdzieś na a4 klub bodajże.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X