Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlenie bagażnika Octavia II FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oświetlenie bagażnika Octavia II FL

    Witam,

    potrzebuje pomocy w sprawie oświetlenia bagażnika. Do rzeczy: oświetlenie nie działa żarówki ok, bezpiecznik ok, klapka osłony zamka w pasie tylnym zamyka się z opóźnieniem ( kiedyś zamykala się odrazu po otwarciu klapy ), kontrolka otwartego bagażnika na liczniku się świeci po otwarciu gaśnie po zamknięciu, czyli ok. Moja diagnoza to walniety jeden z mikrostykow zamka. I teraz pytanie czy da się ta diagnozę jakoś w łatwy sposób potwierdzić? Gdzie zrobić mostek żeby sprawdzić czy obwód jest ok i lampki się zapalala. Drugie czy da się wymienić sam styk czy zostaje wymiana całego zamka. I wreszcie czy jest sens kupować używke czy usterka jest powszechna i przy używanym zaraz mogę mieć powtórkę z rozrywki.

  • #2
    Dawniej też tak miałem. Opisywałem rozwiązanie kilka razy . Najlepiej zadzwoń do mnie to wyjaśnię -664045083.

    Komentarz


    • #3
      Miałem to samo. Okazało się, że do wymiany był mikrostyk klapy bagażnika odpowiedzialny za oświetlenie. Kupiłem zamek klapy znajdujący się w klapie używany na szrocie za 50 zł i pomogło

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X