Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Niedziałają głośniki....!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Niedziałają głośniki....!!!

    Witam.
    Posiadam octavia 2 kombi z radiem blues i nie działają mi głośniki z lewej strony przód i tył ale tylko sam bass, sopran sprawny. Co, może być przyczyną tego...?
    ​​​

  • #2
    Kable , sam glosnik, lub ustawienia w radiu

    Komentarz


    • #3
      Ustawienia w radiu ok. Ale trochę dziwne że tylko głośniki basowe nie działają i tylko w lewych drzwiach przód i tył. Jak kostke odłączyłem przy drzwiach to i gwiazdki też przestały grać. A może być ze końcówka mocy padła w radiu?
      Ostatnio edytowany przez Arczii83; 44907.

      Komentarz


      • #4
        Też mam coś podobnego w swingu. Obstawiam kable w drzwich lub kostka, bo jak podgłosze radio to zaczynaja grac głośniki. Narazie nie chce mi się tego rozbierać.

        Komentarz


        • #5
          A u mnie nie ma znaczenia czy jest cicho lub głośno, działają tylko gwiazdki brak jakiej kolwiek reakcji głośników basowych. Obstawiam albo końcówka mocy lub zwrotnica między głośnikami jak coś takiego jest w aucie. Jak będę u znajomego to sprawdze fizycznie czy działa głośnik basowy przez podłączenie osobno kabli do kostki. Tylko nie wiem kiedy będę... ☹️
          Ostatnio edytowany przez Arczii83; 44907.

          Komentarz


          • #6
            A gdzie znajduje się zwrotnica od głośników z lewej strony w octavii...?

            Komentarz


            • #7
              Witam Ustaliliście przyczynę nie działających głośników? Mam podobny problem Kupiłem 2 z 2008 roku. Radio Stream W obydwu przednich drzwiach nie działają głośniki niskotonowe. Wysokotonowe działają. Od czego zacząć?

              Komentarz


              • #8
                Ja nie ustaliłem. Czekam na wiosne wtedy rozbiore drzwi i popatrze na kable przy głośnikach.

                Komentarz


                • #9
                  Ja już ogarnęłam, trzeba zdjąć boczek i manualnie sprawdzić Mi usmażyly się cewki w niskotonowych. Wymiana na nowe i wszystko gra jak należy..

                  Komentarz


                  • #10
                    no i super, sprawdze na wiosne u siebie i przy okazji nasmaruje linki szyby

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X