Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dmuchawa chłodnicy rozładowała akumulator.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dmuchawa chłodnicy rozładowała akumulator.

    Zaczęło się od samoczynnie włączającej się dmuchawy chłodnicy, która rozładowała akumulator. Po sprawdzeniu bezpieczników i naładowaniu akumulatora przestały działać spryskiwacze i tylna wycieraczka. Po wymianie bezpieczników wycieraczka tylna i spryskiwacze nie działają dalej. Od poczatku samoczynnie wyłączał się nawiew klimatyzacji/ogrzewania. Octavia 2 1,9 TDI 105 KM kombi 2005 r.

  • #2
    Cześć.
    miąłem kilka lat temu podobny problem. U mnie samoczynnie włączał się wentylator chłodnicy na postoju. Zapewne nie zauważyłbym tego, gdyby nie zamontowane akcesoryjne światła dzienne. Włączenie się wentylatora powodowało skok napięcia i układ załączania świateł dziennych powodował ich chwilowe włączenie.
    Po podłączeniu VCDS-a wyskoczył mi komunikat o problemie ze stacyjką. Problem ustąpił po wymianie elektrycznej części stacyjki - 1K0905865A.
    Ciężko znaleźć jakiś związek przyczynowo-skutkowy w przypadku usterki w mojej O2. Najważniejsze, że problem został rozwiązany.

    Zacznij od podłączenia kabla i zdiagnozowaniu problemu.
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Mam podobny problem. Po wyłączeniu silnika włącza się wentylator chłodnicy. Tak jak u BlackAdder wentylator rozładował mi akumulator. Teraz jak podłączam akumulator to włącza się wentylator. Czy to może być uszkodzony czujnik temperatury? Czy miał ktoś jeszcze taki problem?
      Jutro idę podłączyć komputer.
      Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem; toż to nie piwo.

      Komentarz


      • #4
        kompa podłączyć po auto i diagnostykę wykonać porządną, wróżki nie są na topie ostatnio
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X