Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne załączanie awaryjnych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwne załączanie awaryjnych

    Witam od jakiegoś czasu załącza się takie miganie awaryjnych i świateł w środku. Po podpięciu do kompa nic nie pokazuje. Czym to może być spowodowane.


  • #2
    Ale kiedy , w jakich sytuacjach to się dzieję ?
    Samo z siebie mruga , czy jak alarm się uzbraja ?

    U mnie gdy alarm został wzbudzony to przy wyłączeniu alarmu właśnie mruga kilkukrotnie i też inny jest dźwięk syreny by zwrócić uwagę na to że coś było nie tak.

    Komentarz


    • #3
      Jest to sytuacja zupełnie przypadkowa. Po jeździe i zamknięciu samochodu jest spokój nie ma reguły. Czasami potrafi się to zrobić po 5 minutach czasami po 4 godzinach. Syrena się nie załącza.

      Komentarz


      • #4
        To jest jakiś dokładany alarm ? Nie kojarzę by fabryka dawała niebieskie leży informacyjne .

        Komentarz


        • #5
          Tak mi jeszcze do głowy przychodzi sprawność akumulatora albo jakiegoś dodatkowego zasilania alarmu.
          Masz w pełni naładowaną baterie ? Nietrzymający napięcia akumulator też może być przyczyną uruchamiania alarmu.

          Komentarz


          • #6
            Akumulator w pełni nówka sztuka wymiana była w zeszłym roku na tuborga. Obstawiam jeszcze wilgoć, że gdzieś na przewodzie robi chwilowe spięcie a potem wysycha i problem znika. Wyć nie wyje.

            Komentarz


            • #7
              Poza tematem , to że akumulator nówka sztuka to nie znaczy że on jest w pełni naładowany.

              Komentarz


              • #8
                Miałem kiedyś podobny przypadek, załączały się awaryjne i dodatkowo centralny otwierał i zamykał drzwi. Winowajcą w moim przypadku okazała się centralka dokładanego alarmu, a problem zaczął się pojawiać jesienią przy zwiększonej wilgotności powietrza. Znajomy elektryk to ogarnął i był spokój.
                Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

                Komentarz


                • #9
                  przy wymianie miałem testowany alternator i ocenili go na 80% sprawności. Co do wiarygodności urządzenia to nie wypowiadam się ale ta sytuacja miała miejsce po trasie 200 km. Więc pewnie się podładował wystarczająco.

                  Komentarz


                  • #10
                    Nadal poza tematem.
                    Może masz w domu multimetr a jak nie to najtańsze takie urządzenie prawie w każdym markecie można dostać już nawet za 16 złotych.
                    Sprawdzenie napięcia akumulatora w spoczynku oraz napięcia ładowania zajmie Ci nie więcej niż 30 sekund a da ogólną wiedzę o baterii oraz alternatorze.

                    Pod filmem mówisz o mruganiu awaryjnych i włączeniu świateł w środku . O jakie światła w środku Ci chodzi bo coś słabo to widzę ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Oświetlenie wnętrza. Może mieć to związek z tym co napisał dieselinside1900 .

                      Moja Octavia:
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                      Rafał

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja obstawiam mikro styk w któryś drzwiach.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X