Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Licznik problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Licznik problem

    Witam panowie mam taki problem mianowicie na liczniku gdy włączam kierunkowskazy robią się takie cuda jak na zdjęciach
    czasami potrafi przygasać podświetlenie połowy prędkościomierza lub obrotów, spotkał się już ktoś z tym ? co to może być siada elektryka czy licznik do wymiany?


    Zapodaj.net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
    Ostatnio edytowany przez Smolus; 47623.

  • #2
    Zimne luty w liczniku.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez greg44 Zobacz wpis
      Zimne luty w liczniku.
      etam, przepięcia na elementach = skoda pożałowała na jakosci , przelutowanie nic nie da

      Komentarz


      • #4
        Witam podłącze się pod temat aby nie zakładać nowego, mianowicie nie mam na liczniku podświetlonej wskazówki od prędkości, pewnie to dioda na płycie, gdzie mogę odpowiednią zakupić? Lub o jakich parametrach szukać, z góry dziękuję za podpowiedź.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez rafaello20 Zobacz wpis
          Witam podłącze się pod temat aby nie zakładać nowego, mianowicie nie mam na liczniku podświetlonej wskazówki od prędkości, pewnie to dioda na płycie, gdzie mogę odpowiednią zakupić? Lub o jakich parametrach szukać, z góry dziękuję za podpowiedź.
          Wymieniałem u siebie i mogę Ci powiedzieć że oryginalnego takiego samego nie znajdziesz w żadnym sklepie najbliższy parametrami jest ten VLMW41R1T1-7K8L-08 VISHAY - LED | SMD; 3528,PLCC2; biały zimny; 112÷355mcd; 5000K; 120°; 10mA | TME - Części elektroniczne wymieniłem u siebie i jest elegancko
          Skoda Octavia II FL
          Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

          https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

          Komentarz


          • #6
            Dzięki serdeczne.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X