Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Czujniki parkowania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Czujniki parkowania

    Witam Panowie,
    Niby pytanie łatwe ale utknąłem - potrzebuję wiedzieć jaki nr będzie pasować do mojej O2FL Elegance chodzi o 2 od lewej czujnik Z przodu.

    Doczytałem na forum ktoś kupował 3C0919275S, no ale znowu na allegro i iparts podaje jako zamiennik praktycznie z kilka różnych nr, też w zależności od wiązki użytej.
    Instalacje mam fabryczną z salonu nic nie dokładałem od siebie, to jakie czujniki pasują w oryginale?

    I co oznacza jak na allegro ktoś oferuje np Link do pytania. - rozumiem że to jest do O2 a nie O2FL, czy takie też pasują do mojej?

    Pomocy bo nie wiem co kupić a ten błąd czujników powoduje że przez użytkowanie żony coraz więcej poprawek lakierniczych mam... XD
    Kup teraz na Allegro.pl za 49 zł - CZUJNIK PARKOWANIA PRZÓD 2687500 SKODA OCTAVIA II (7527044857). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

  • #2
    Ja w mojej O2FL 2012 mam czujniki z przodu i z tyłu 4H0919275, również powinny pasować 3C0919275S te z linku co podałeś nie podejdą.

    Komentarz


    • #3
      Mam 3 sztuki 3C0919275S na sprzedaz jak cos. z o2 FL.

      Komentarz


      • #4
        1) czy aby dostać sie do czujników i wtyczek od wiązki trzeba zdemontować zderzak z tyłu

        2) czy jest możliwość demontażu czujnika bez demontażu zderzaka ( tył )
        pozdrawiam Adam
        Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


        Spontany Katowickie

        Komentarz


        • #5
          Ktoś z forum pisał ,że można bez ściągania zderzaka ale to chodziło o przedlift

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X