Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Światła pozycyjne tył lewa strona

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Światła pozycyjne tył lewa strona

    Panowie mam taki problem Skoda O2 2007 classic Pali mi się kontrolka spalonej żarówki z powodu (chyba) braku masy w pozycjach żarówek lampy tylnej lewej. Mam 2 żarówki od pozycji w oprawie nr 1Z5945257A (załączone zdjęcie) oraz dwie żarówki W5W osobno wkładane w oprawę lampy.Problem polega na tym ,ze jak jest podłączona normalnie wtyczka 6 pinowa nr 893971636 do oprawy żarówek to nie świecą się te dwie wkładane osobno w oprawę lamp. Natomiast jak wyciągnę wtyczkę z oprawy żarówek (światło stopu ,kierunku ,przeciwmgielne i 2 pozycje) to świecą się te dwie wkładane osobno w oprawę lamp. Podejrzewam coś z masą bo w oprawie żarówek trzeci pin od masy był upalony choć w wtyczce nie widać oznak jakiegoś upalenia. Ogólnie moje pytanie brzmi : czy w razie czego jak "wezmę" masę z jednej z tych żarówek wkładanych osobno (lub masę z karoserii auta)to będzie to działało i nie będzie błędów na tablicy ?Przepraszam za moje laictwo ,ale nie wiem czy mam kupić nową wtyczkę czy też szukać problemu w innym miejscu.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez yksi; 47929.

  • #2
    Problem rozwiązany ,tak dla potomnych przyczyną było upalenie pinu od masy w środku wtyczki którego nie było widać.Teraz wszystko hula jak należy a kontrolka przepalonej zarówki zgasła. Dodatkowo muszę napisać że do wtyczki 6 pinowej nr OEM 893971636 dochodzi 5 kabli.
    Ostatnio edytowany przez yksi; 47929.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X