Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

centralny zamek, otwieranie auta od środka - wątpliwości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • centralny zamek, otwieranie auta od środka - wątpliwości

    Witajcie serdecznie, niedawno nabyłem Octavia 2 ambiente, końcówka '05r. Czarna, wymaga prac, dużo za mną a jeszcze więcej przede mną Dziś zauważyłem dziwny temat oczywiście przypadkowo, nie wiem czy wcześniej także tak się działo. Po zamknięciu się w środku samochodu mam brak możliwości otwarcia drzwi tylnych oraz pasażera, zaś drzwi kierowcy? pociągam dwa razy za klamkę, auto się otwiera, alarm nie wyje... tak ma być? czy mam coś przestawione lub uszkodzone? po zamknięciu auta WYDAJE MI SIĘ że kiedyś na tunelu środkowym świeciła się pomarańczowa kontrolka, zaś dziś nic. Proszę koledzy o rozwianie wątpliwości, być może mam jakąś usterkę którą niezwłocznie muszę naprawić. Pozdrawiam

  • #2
    Jezeli zamykasz sie od srodka normalnie zamykajac drzwi i w takiej sytuacji nie mozesz od srodka otworzyc zadnych innych drzwi oprocz kierowny poprzez 2-krotne pociagniecie drzwi to wyglada podobnie jakby zalaczalo ci sie automatyczne ryglowanie i odryglowanie dziala tylko od kierowcy poprzez 2x pociagniecie klamki. Jak tak nie miales przedtem to cos sie poprzestawialo i pewnie da sie zaprogramowac w VCDS.

    Komentarz


    • #3
      rozumiem jednak po otwarciu drzwi lampka ostrzegawcza raz sie swieci a raz nie, ide się zaraz pobawić VCDS'em i poczytam błędy, może gdzieś coś w wiązce siedzi albo coś

      Komentarz


      • #4
        błędy to 00096 oraz 00928

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X