Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OII lift rs problem ze swiatlami led drl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OII lift rs problem ze swiatlami led drl

    Witam wszystkich mam problem z octavia II lift rs 2009rok
    A mianowicie wyglada to tak pogrzebalem w bajcie 18 i teraz nie swieca ledy z przodu i tyl pozycja lewa i prawa dolne żarówki. Lewy przeciwmgielny prawy swieci lewe swiatlo wsteczne. Reszcza dziala.

  • #2
    Zamieszczone przez OII RS Zobacz wpis
    Lewy przeciwmgielny prawy swieci lewe swiatlo wsteczne.
    Lewy świeci prawym czy wstecznym? Daj kilka przecinków i ogólnie popraw, bo bełkot jest.

    Komentarz


    • #3
      Jak dobrze pamiętam w bajcie 18 zaznaczylem reszcza swiata.
      Nie dzialaja mi światła

      Do jazdy dziennej i postojowe led przednie

      Tyl nie świecą postoje w lampach dolne żarówki pozostale 3 świeca lewa i prawa strona

      Przeciwmgielne tył lewe nie swieci prawe swieci

      Swiatlo wsteczne lewe nie swieci prawe swieci

      Brak błędów żarówek

      Jak włączam led dzienne na liczniku zapala mi sie swiatlo wsteczne lewe i dolne postojowe lewe tyl

      Komentarz


      • #4
        A nie możesz powrócić do poprzednich ustawień? O ile nie pozamieniałeś "ręcznie" zer z jedynkami, z tylko frywolnie poptaszkowałeś, to powinno być łatwo.

        Przeciwmgielne to raczej jest fabrycznie tylko jedno (chyba, że eres ma inaczej).

        Czym ty włączasz dzienne? Masz do tego jakiś przycisk?

        Komentarz


        • #5
          Ogólnie nie grzebie się w bajcie 18...jak masz RS to spróbuj w ręki wpisać wartość 33.

          Komentarz


          • #6
            Dzienne mogę wlaczyc w liczniku maxi dot.

            Sprubuje zakodowac 33 nie zmienialem binarow. A nie moge powrócić do orginalnych ustawień kodujac orginalny kod tak mj sie dzieje

            Komentarz


            • #7
              A jest jakis reset modułu do ustawien fabrycznych

              Komentarz


              • #8
                Witam ponownie ustawiłem w bajt18 kodowanie 33 zadziałało tylko nie świecą ledy z przodu dzienne i postoje w dziennych reszcza dziala

                Komentarz


                • #9
                  A ta reszcza (trzeci raz o tym piszesz) to jakieś wyposażenie fabryczne czy samoróbka?

                  Komentarz


                  • #10
                    Reszcza zaczeła działać Rs ma dzienne ledowe orginalnie nad halogenami jak sie załącza xenony to sie sciemniaja i robia jako swiatla postojowe

                    Komentarz


                    • #11
                      To wiem. Ale tego nie - W jakim regionie mówią "reszcza"? Bo nigdy wcześniej takiej wersji nie słyszałem ani nie widziałem.

                      Komentarz


                      • #12
                        Jak masz z tyłu szyby elektryczne - to wtedy dzienne są na innych pinach BCM i bajt 18 ma inne wartości.
                        Jak masz tylne szyby elektryczne to zakoduj bajt 18 na wartość 39.

                        Komentarz


                        • #13
                          Chłopaki podajecie wartosci dla dla halogenów, a w Rs chyba tylko xeny były (chyba ze mylę sie). Spróbuj 5A , 5B róznica miedzy nimi to ruch lewo a prawostronnym .

                          kowaltom99 ty piszesz o mintach w rs był 087

                          Komentarz


                          • #14
                            OII RS traktuj bajt 18 jako zbiór gotowych ustawień zarządzań światłami ,których jest od wafla i ty zmieniasz je crypto czyli cos wpiszesz a zawsze masz 00 po kodowaniu dla zwykłych było od 33 do 39 a dla Rs było 5A 5B i chyba 5D

                            Komentarz


                            • #15
                              mistrzowie kodowania bajtu 18
                              dzień w dzień mam telefony - co zrobić, szczególnie użytkowników chińskich klonów VCDSa
                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                              poprzednie modele:
                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                              Komentarz


                              • #16
                                krzynol czyli interes kręci się . To że klony wyrywają się na kodowaniu to inna sprawa.

                                Komentarz


                                • #17
                                  5A kierownica po prawej stronie
                                  5B kierownica po lewej stronie

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Witam ponownie problem nie rozwiazany. Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Wpisywałem kodowania i nic vcds się zawiesił . Byłem u elektryka na orginalnym vcds i powiedział ze musi być kodowanie online w aso. Sterownik nie przyjmuje kodowania.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Usterka rozwiązana kupiłem inny moduł i wszystko działa jak przed kodowaniem

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X