Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z Odbiorem stacji Radiowych (RNS315)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z Odbiorem stacji Radiowych (RNS315)

    Panowie pomocy. Walczę już od dłuższego czasu z odbiorem stacji radiowych w moim aucie. Radio to RNS315 położyłem nowy kabel zakupiona antena 6r0035501A w ustawieniach radio pokazuje że antena jest ON ale jest masakra tzn. 60-70 km za Warszawą (autostrada) radio dostaje kociokwiku najmocniejsze np ZET lub RMF zaczyna ćwierkać, piszczeć no nie wiem co jest . Obecna antena to już jest chyba 5ta kable kupiłem od innego auta aby był w całości z wtyczkami i nadal jest ch....nia . Miął ktoś może podobny problem??
    POMOCY !!!!
    ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km


  • #2
    Na jednej antenie zawsze tak będzie , musisz dołożyć drugą lub kabel lub zwora poszukaj było o tym wiele razy .

    Komentarz


    • #3
      W sumie mam dołożony drugi kabel ze wzmacniaczem . Może spróbuję ze zworą ale ciekawe jak to zadziała
      ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez mcaris Zobacz wpis
        Może spróbuję ze zworą ale ciekawe jak to zadziała
        Normalnie radio będzie widziało 2 anteny i odbiór bez uwag , sam to opatentowałem i działa .

        Komentarz


        • #5
          Zrobiłem tak jak pisałeś "pętla" i oczywiście radio widziało poprawnie dwie anteny ale nic to nie dało . Oczywiście problem rozwiązany tzn. ktoś podpowiedział żebym odłączył ledy (DRL) bo mogą powodować zakłucenia oczywiście odłączyłem ale to też nic nie dało więc szukałem dalej i okazało się że problematorem była kamerka-rejestrator . Po odłączeniu w miejscu gdzie odbiór był słaby nagle radio zaczęło wyszukiwać w chu.... stacji ))). Na pewno muszę zastosować filtr przeciwzakł. ponieważ po przekręceniu zapłonu odbiór słabszych stacji spada po wyłączeniu jest ok
          ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X