Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z modułem komfortu Octavia 2012

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z modułem komfortu Octavia 2012

    Witam
    Ostatnio edytowany przez Octavka2012; 49437.

  • #2


    Panowie mam problem z modułem komfortu 1k0 937 087Q przy logowaniu się w grupie 09 zawsze było do wyboru Bord, Bcm i ustawienia wycieraczek jednak po wymianie aku nagle są tylko dwie opcje Bcm i moduł wycieraczek. Ktoś wie co mogło się stać z Bordnez? Po wymianie rozkodowaly się światła i nie mam możliwości ustawienia ich dokładnie w Bcm. Ktoś może coś podpowie jak to ogarnąć?

    Pozdro grupa

    Komentarz


    • #3
      Zacznijmy od tego że mylisz pojęcia , w autach po lifcie lub O2Tour nie ma już modułu komfortu został on zastąpiony BCM w którym są wszystkie opcje modułu komfortu . Ale wracając do tematu to moduły raczej po wymianie aku same się nie rozkodowują i to co piszesz że są dwie opcje do wyboru jest poprawne bo tak ma być . Co do rozkodowania świateł to nie uściśliłeś co dokładnie się stało ? . My wiemy że ty wiesz ale to za mało . Powiedz dokładnie co się dzieje lub czego nie ma .
      No i uzupełnij profil to pomaga w przypadku gdy ktoś może pomóc tobie z okolicy .

      Komentarz


      • #4
        Chodzi o to że zamiast świateł do jazdy dziennej świeca się halogeny, przed wymiana aku jakiś czas temu było ustawiane doświetlanie zakrętów. I dam sobie rękę uciąć że był Bordnez i bcm a po tym całym zamieszaniu został sam bcm.

        Do tego w 09 w bajcie 0 nie mam możliwości ustawienia świateł Skandynawii czy Ameryki. A to bylo
        ​​
        Ostatnio edytowany przez Octavka2012; 49437.

        Komentarz


        • #5
          Wrzuć swojego autoscana z modułu 09 .

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Octavka2012 Zobacz wpis
            . I dam sobie rękę uciąć że był Bordnez i bcm a po tym całym zamieszaniu został sam bcm.​​
            To stracisz rękę bo w sterowniku serii 1k0 937 087 z listy rozwijanej jest tylko BCM, Wischer i może być RLS

            Zamieszczone przez Octavka2012 Zobacz wpis
            .
            Do tego w 09 w bajcie 0 nie mam możliwości ustawienia świateł Skandynawii czy Ameryki. A to bylo
            ​​
            Bo nie możesz tego mieć w tym sterowniku. Ta funkconalnośc wystepuje w sterownikach serii 3C0.
            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
            ​​​
            Grzegorz

            Moja Ambitna Czarnula

            Komentarz


            • #7
              Tryb amerykański dla sterownika 1k0 937 08... jest w bajt 11 bit 0

              LC,11,0,DRL nieaktywne z hamulcem ręcznym - tryb amerykański

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X