Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana sterownika abs wraz z pompą.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana sterownika abs wraz z pompą.

    Witam posiadam sterownik 1k0907379p, ostatnio pojawia się błąd czujnika tylnego lewego koła a czujnik jest na 100% ok. Według internetu problemem jest sterownik abs czy mogę wymienić całość na 3c0614109d? Według sprzedającego tak się wolę się upewnić. I czy to będzie pług & play czy trzeba będzie kodować?

  • #2
    Może komuś się przyda, ale po pierwsze pompy plug&play nie pasują inaczej idą przewody do hamulców. Przydatne informacje nie trzeba wymieniać całości jeśli padnie sam moduł ponieważ trzyma się on na 3 śrubach i można go wymienić nie odkręcając przewodów od hamulców a co za tym idzie nie trzeba nic odpowietrzać.

    Kolejna sprawa miałem błąd:
    "00290 - Układ ABS; czujnik prędkości kła; tylny lewy (G46)
    003 - Usterka mechaniczna - Sporadyczny"
    Całe szczęście jeszcze przed wymianą modułu ABS coś mnie podkusiło żeby rozebrać hamulce z tyłu i co się okazało malutki kawałek rdzy wielkości główki od zapałki przylepił się do pierścienia ABS co powodowało błędne odczyty bo po usunięciu go wszystko śmiga jak trzeba
    Może komuś się przyda

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez MarBum Zobacz wpis
      ... Przydatne informacje nie trzeba wymieniać całości jeśli padnie sam moduł ponieważ trzyma się on na 3 śrubach i można go wymienić nie odkręcając przewodów od hamulców a co za tym idzie nie trzeba nic odpowietrzać.
      ...
      I było tyle miejsca, żeby wsadzić rękę a potem jeszcze to wyciągnąć? Jaki silnik pod maską, BXE?
      Aktualne zużycie paliwa

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X