Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Swing i wejście MDI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Swing i wejście MDI

    Cześć
    Posiadam Radio Swing, a w schowku pasażera wejście MDI. Jeżeli, dokupię taki kabel Link i do niego podłączę za pomocą kabla usb telefon , to czy używając Google Maps lub aplikacji Yanosik będę słyszał komunikaty w głośnikach
    Jestem tu nowy więc, jeżeli wstawiłem post nie w tym miejscu lub coś zrobiłem źle proszę o wyrozumiałość

  • #2
    Miejsce dobre

    Jak dla mnie to to nie ogarnie - ale poczekamy na mądrzejszych
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Interfejs MDI służy tylko do odtwarzania z zewnętrznego nośnika np pendriv , dysk twardy itp, muzyki oraz przegladania ich zawartości na radiu .
      Tak więc to co byś chciał nie za działa . Po podłączeniu telefonu najwyżej zobaczysz zawartość pamięci jego z plikami mp3 i z poziomu radia masz do nich dostęp ,

      Komentarz


      • #4
        Dzięki bardzo za odpowiedzi. Dzięki Wojtenio za wyjaśnienie sprawy z MDI.
        Co mogę w tej sytuacji zrobić żeby miał takie coś jak opisałem na początku. Mam jeszcze wejście aux ale w podłokietniku i nie biorę tego pod uwagę.
        Może da się jakoś podłączyć do tego radia Bluetooth , czy pozostaje zamiana radia na inne.
        Ostatnio edytowany przez krisnowaa; 49724.

        Komentarz


        • #5
          Złącze AUX i bluetooth dadzą wiele . Bluetooth wygodniejszy ale rozmawiamy o tym montowanym na AUX lub samo AUX po kablu połączone z telefonem wtykiem Jack-Jack ( najtaniej ale połączenie kablem ).
          Jest też bluetooth z wyposażenia fabrycznego auta ale to już inna bajka o ile go nie posiadasz , ale tu się nie wypowiem bo nie miałem styczności z nim przy takiej konfiguracji jak byś chciał .
          Co osiągniesz przy takim połączeniu AUX ? :
          Oczywiście radio i MDI i CD wtedy nie będzie działać bo jest włączony AUX ale będzie działać :
          Nawigacja Google z komendami głosowymi z telefonu w trakcie odtwarzania muzyki w telefonie ( tu trzeba ustawić w nie funkcje głosowe ) i na czas komend nawigacji muzyka jest przyciszana .
          Tak samo powinien działać Janosik podobnie jak nawigacja Google ( tego nie testowałem ) .
          Przy nawigowaniu z nawigacją Google możesz prowadzić rozmowy telefoniczne a głos będzie słyszany w głośnikach auta czyli taki zestaw głośnomówiący dla ubogich ale działa , i tak samo przy odtwarzaniu muzyki z telefonu , na czas rozmowy komendy i muzyka są wyciszane masz tylko głos połączenia telefonicznego .

          Ogólni mówiąc złącze AUX jest bardzo wszechstronne i mało doceniane przez użytkowników bo po prostu o nim nie wiedzą że ma takie możliwości .

          No i pamiętaj że MDI jest wyjściem nadrzędnym jak masz coś w nie podłączone to AUX nie ma w menu radia dopiero jak usuniesz pendriv lub dysk zewnętrzny wtedy pojawi się AUX w menu .
          Ostatnio edytowany przez Wojtenio; 23729.

          Komentarz


          • #6
            Wojtenio jeszcze raz dzięki za opisanie sytuacji.
            Będę kombinował z tym aux. A z czasem zmienię radio i będzie ok.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X