Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podłączanie się do bezpieczników w kabinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podłączanie się do bezpieczników w kabinie

    Cześć,

    Kupiłem kamerę samochodową na tył, która ma się uruchamiać po włączeniu zapłonu. Nie ma trybu parkingowego, więc chcę by od razu po wyjęciu kluczyków ze stacyjki wyłączała się.
    Kupiłem kabel hard wire. Do którego bezpiecznika się podłączyć takim kabelkiem. Jeżeli odpowiedź to obojętnie byle by było 12V przy włączonym zapłonie, a 0 przy wyłączonym to jest to dla mnie zrozumiałe.
    Ale jest drugie pytanie. Jeżeli do tej pory dany bezpiecznik był 5A, to wystarczy, że wymienię go na 10A? Czyli zasada, że +5A jest dobra, czy jednak muszę o czymś pamiętać i nie wolno tak robić?

  • #2
    Zajrzyj do skrzynki bezpieczników. Powinieneś mieć wolne miejsce do podłączenia po kluczyku.
    Wyciągasz skrzynkę bezpieczników, wpinasz od tyłu kabelek z pinem a od przodu bezpiecznik.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Robiłem coś takiego w mojej O2 FL

      Są wolne bezpieczniki po zapłonie w skrzynce. Kup Bajpas i zrób do jednego wolnego 5A i po problemie

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • #4
        Nie trzeba baypasa. Wystarczy pin z allegro za 50 gr.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          A wiecie jakie są numery pinów, które wkłada się do kostki bezpieczników? Porobiłbym sobie kilka takich zapasowych nowych bezpieczników. A to kamerka a to przetwornica, a to hak holowniczy...

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Kris_hawk Zobacz wpis
            A wiecie jakie są numery pinów, które wkłada się do kostki bezpieczników? Porobiłbym sobie kilka takich zapasowych nowych bezpieczników. A to kamerka a to przetwornica, a to hak holowniczy...
            Rzuć okiem właśnie do wątku o elektronice haka - [O2FL] TUTORIAL - Montaż elektroniki haka O2/O2FL - Octavia Club Polska
            Info o m.in. pinach w skrzynce.

            Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
            FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X