Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Światła do jazdy dziennej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Światła do jazdy dziennej

    Witsm. Posiada w swojej octavi światła do jazdy dziennej w lampach przeciwmgłowych w zderzaku. Przez instrukcję obsługi próbowałem je włączyć jest tylko dźwięk że się włączają A nie działają . Żarówki są dobre czy może gdzieś bezpiecznik znajdę od nich czy jak mam je sprawdzić. Skoda Octavia 1.6tdi. 2012 rok. Dziękuję. Pozdrawiam

  • #2
    Z jakiego rynku jest auto ? , jak z niemieckiego to oni mieli dzienne wykodowane w CE 09 i trzeba to zakodować . Do tego potrzeba interfejsu diagnostycznego .
    Uzupełnij profil lokalizacji .
    No i pamiętaj włączenie tą metodą co czytałeś to dźwignia do góry a wyłączenie na dół .Bo może robiłeś odwrotnie i dźwięk też będzie .

    Czy auto posiada Maxidota ? , jeżeli tak to tam jest opcja do załączenia DRL .
    Ostatnio edytowany przez Wojtenio; 23729.

    Komentarz


    • #3
      Mieszkam w UK i tu kupiłem 4 lata temu. Co to jest maxi dot ? Musisz mi jaśniej pisać bo ja tak się nie znam

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Piecyk09 Zobacz wpis
        Mieszkam w UK i tu kupiłem 4 lata temu. Co to jest maxi dot ? Musisz mi jaśniej pisać bo ja tak się nie znam
        Maxi-dot to rozbudowany komputer pokładowy. Najprościej poznasz go jak otworzysz drzwi i pokaże Ci się duże autko między zegarami . lub według zdjęcia poniżej. Maxi-dot na dole. FOTO_20180219_132428.jpg

        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
        ​​​
        Grzegorz

        Moja Ambitna Czarnula

        Komentarz


        • #5
          Charakterystyczne dla licznika maxidot jest też to że miedzy dwoma tarczami w liczniku jest srebrne połączenie ( na tych fotkach co podesłał kolega wyżej akurat tego nie ma bo jest czarne ) .
          A licznik wygląda tak jak na filmie to co tu robią nie jest istotne :

          W twoim przypadku jeżeli nie masz takiego licznika to pozostaje albo udać się do ASO lub jakiś inny warsztat co ogarnia programowanie modułu sterującego CE09 i dokodować tą opcję . No chyba że znajdziesz kogoś w okolicy ze swoich znajomych lub inne osoby co posiadają taki interfejs i uruchomią to .

          Teraz wiesz dla czego jest istotna lokalizacja gdzie się mieszka . W Polsce ktoś pewnie by ci to zrobił za free na jakimś spocie .
          Ostatnio edytowany przez Wojtenio; 23729.

          Komentarz


          • #6
            No to nie mam maxi dot . Dziękuję wszystkim Po Jadę do ASO i nie zrobią. Dzieki

            Komentarz


            • #7
              w ASO to powiedzą, że się nie da
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • #8
                Piecyk09 kup kabelek vag(vcds) taniej wyjdzie niż w ASO i przyda się też w innych sytuacjach.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez jasiek2905 Zobacz wpis
                  Piecyk09 kup kabelek vag(vcds) taniej wyjdzie niż w ASO i przyda się też w innych sytuacjach.
                  tak jest
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                  poprzednie modele:
                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                  Komentarz


                  • #10
                    Kupię napewno . Ale już był podłączony do komputera wszystko jest ok oprócz tego że jest jakiś problem i nie można się połączyć z modułem komfortu. Bo próbowaliśmy je włączyć przez komputer. Wogole że światłami żadnymi nie można się połączyć A nic nie ma w błędach. Podobno kolega mechanik w lutym będzie miał jakiś wypasiony komputer specjalny do vagow tak mówił i że wtedy będziemy próbować.

                    Komentarz


                    • #11
                      W twoim aucie nie masz modułu komfortu. Wszystkie ustawienia są w 09- Centralna Elektryka..
                      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                      ​​​
                      Grzegorz

                      Moja Ambitna Czarnula

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X