Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wystrzelone poduszki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wystrzelone poduszki

    Witam i pozdrawiam wszystkich członków klubu.
    Jestem nowy i przybywam do was z nadzieja ze ktos mi pomoze jak wyjsc z problemu.
    Do rzeczy..
    Zakupiłem Octavie 1z5 z roku 2009 z silnikiem 1.6 (bse) po małej kolizji mianowicie uszkodzony zderzak pas przedni chlodnice i miska olejowa.
    ​​​​​​Niestety wystrzelily tez poduszki kierowcy, boczne w fotelach i pasy.
    Mam pytanie co musze wymienic jeszcze oprocz poduszek i pasow zeby caly system dzialal prawidłowo?
    Dzieki z gory za odpowiedzi

  • #2
    Na pewno czujnik uderzeniowy
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      A podpowie mi ktos gdzie on sie znajduje?
      ​​​​Bo szukałem i nic nie znalazłem

      Komentarz


      • #4
        Czujnik uderzeniowy powinien być w tunelu pomiędzy nogami kierowcy a pasażera, na wysokości pedałów, przykręcony do podłogi.
        Bodajże bliżej kierowcy i od tej strony trzeba się do niego dostać.
        Pozdrawiam,


        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

        Komentarz


        • #5
          podłącz VCDS - poda ci kod błędu - sprawdzisz sobie symbol czujnika wpiszesz w google i tam wuje G podpowie ci gdzie on dokładnie w twoim aucie był zamontowany przez czeską ekipe Vladka i Zdenka
          OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


          T: 500286848

          Komentarz


          • #6
            Dzikuje wszystkim za odpowieszi

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
              Czujnik uderzeniowy powinien być w tunelu pomiędzy nogami kierowcy a pasażera, na wysokości pedałów, przykręcony do podłogi.
              Bodajże bliżej kierowcy i od tej strony trzeba się do niego dostać.
              Ty chyba opisałeś sterownik airbagów a nie czujnik zderzeniowy, który jest raczej gdzieś na belce zderzaka .
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                Ty chyba opisałeś sterownik airbagów a nie czujnik zderzeniowy, który jest raczej gdzieś na belce zderzaka .
                Zgadza się i w nim też jest czujnik zderzeniowy, pozostałe to czujniki boczne, w drzwiach z przodu i przy progu z tyłu.
                Skoda Octavia (2004 - 2008) - silniczek szyberdachu. czujnik przysp. poprzecznego -czuj.zderz.-. sterownik airbag. > VAG ETKA Online > Nemiga.com
                Pozdrawiam,


                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X