Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktywny wzmacniacz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aktywny wzmacniacz

    Witam,
    posiadam od paru dni Octavie RS 2007r. 125kW.
    Chcę kupić radio na androidzie i gość mi pisze żę:
    Trzeba udać się do elektromechanika aby uruchomił wzmacniacz aktywny w aucie. Radio Pan podłączy i nie będzie dźwięku, ponieważ wzmacniacz nie dostanie zasilania. Oryginalne radia mają w sobie te funkcje w zamiennikach trzeba uruchamiać ten wzmacniacz doprowadzając zasilanie. Wszystkie funkcje radia będą obsługiwane natomiast dźwięku nie będzie.
    Ktoś coś takiego kiedyś robił?
    Samemu idzie to ogarnąć?
    Gdzie mam szukać tego wzmacniacza?

  • #2
    oolsztyniak pierwsze słyszę o czymś takim a pamiętam że Ty masz RS'a i chińczyka

    Komentarz


    • #3
      Pod siedzeniem kierowcy . Prawdą jest ,że sound system jest tak inaczej sterowany dlatego koduje się Ori radia pod ten system .Nie pamiętam dokładnie ale tam idzie chyba jako hi input ale coś zmienione jest z fazami na sterowaniu i normalne radio nie ruszy .

      Komentarz


      • #4
        zgadza się.
        Zamieszczone przez badzi Zobacz wpis
        Trzeba udać się do elektromechanika aby uruchomił wzmacniacz aktywny w aucie. Radio Pan podłączy i nie będzie dźwięku, ponieważ wzmacniacz nie dostanie zasilania. Oryginalne radia mają w sobie te funkcje w zamiennikach trzeba uruchamiać ten wzmacniacz doprowadzając zasilanie. Wszystkie funkcje radia będą obsługiwane natomiast dźwięku nie będzie.
        Ktoś coś takiego kiedyś robił?
        Samemu idzie to ogarnąć?
        Gdzie mam szukać tego wzmacniacza?
        masz sound system w samochodzie i dźwięk idzie przez wzmacniacz pod fotelem kierowcy.
        Radio musi wybudzić ten wzmacniacz, żeby grało bo po podłączeniu do fabrycznej kostki wzmacniacz nie ma zasilania.

        Jak to zrobić, nie mam pojęcia. Czytałem gdzieś, że trzeba jakieś adaptery dawać czy przejściówki.
        Do mnie po zakupie majfrend napisał czy mam wzmacniacz czy nie i dołożył jakąś drugą, inną kostkę.
        Czy działa nie wiem bo u mnie dźwięk idzie przez wzmacniacz ale wstawiony przeze mnie - zewnętrzny i bez sound system.
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X