Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem ze światłami ksenonowymi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem ze światłami ksenonowymi

    Witam,

    Z góry przepraszam jeśli ktoś już przerabiał podobny temat, a ja nie mogłem go odnaleźć.

    Problem pojawił się w pierwsze chwili w wysokości świateł. NIc nie było zmieniane, natomiast w pewnym momencie światła zaczęły się ustawiać bardzo wysoko, oślepiając kierowców z naprzeciwka. Podjechałem na stacje diagnostyczną, manualnie światła zostały obniżone, wydawało się że po problemie.

    Jednak od tamtego momentu, po włączeniu silnika, ksenony się pala mimo, iż włącznik świateł jest na pozycji "0". Na desce nie ma kontrolki zapalenia świateł, a one mimo wszystko się palą. To samo jest w pozycji auto, ksenony gasną przy włączonym silniku tylko gdy przełącze włącznik na swiatła pozycyjne. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

    Pozdrawiam
    Radek

  • #2
    kwestia kodowania?
    poza tym nie wolno ustawiac manualnie ksenonów bo poszły za wysoko
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #3
      Dzięki za odpowiedź

      Tak mi się wydawało, że skoro z jakiegoś powodu "niemanualnie" poszły do góry, to i niemanualnie powinny zostać ustawione z powrotem na odpowiednią wysokość.

      Znalazłem nawet instrukcje / procedurę ustawiania takowych świateł z pozycji komputera, jednak dwóch agentów u których byłem przekonywało mnie, że oni z pozycji komputera żadnych błędów nie widzą, nikt poza stacjami diagnostycznymi nie ma tych urządzeń do ustawiania wysokości świateł i trzeba jechać na stacje diagnostyczną. No i pojechałem, ustawili tylko manualnie bez podłączania kompa, światła rzeczywiscie wydają się być ustawione ok, samochód ustawienie pamieta, ale pojawił się ten problem z ich ciągłym paleniem.

      Czy jestem w stanie coś sam zrobić, czy muszę jechać / znaleźć kogoś, kto to rzeczywiście ogarnia a nie do pierwszego lepszego mechaniora?

      Pozdrawiam
      Radek

      Komentarz


      • #4
        wpisz lokalizację w profilu
        tak, musisz podjechać do kogoś ogarniętego
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #5
          Wpisałem. Moja lokalizacja to Błonie k. Warszawy.

          Pozdrawiam
          Radek

          Komentarz


          • #6
            krzynol Czy znasz kogoś / jesteś w stanie kogoś polecić z tych okolic?

            Pozdrawiam
            Radek

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X