Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z centralnym zamkiem/ pilotem w Octavii II pfl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z centralnym zamkiem/ pilotem w Octavii II pfl

    Witam,
    mam problem z centralnym zamkiem, a mianowicie nie działa zamykanie ani otwieranie samochodu z pilota. Raczej to nie wina pilota, ponieważ sprawdziłem drugi i ten sam problem występuję. Prawdopodobnie coś nacisnąłem podczas czyszczenia auta i wystąpił ten problem. Dodam również ze od tego momentu również dźwięk od zostawionych świateł przestał wydawać głos, a przy otwarciu samochodu z kluczyka otwierają się tylko drzwi kierowcy, reszta wraz z bagażnikiem od zewnątrz nie otwiera się, ale da się je otworzyć od wewnątrz. Sadziłem że coś zrobiłem z przyciskiem nadzoru wnętrza bo teraz przy wejściu do samochodu świeci się na czerwono, a po przekręceniu kluczyka znika podświetlenie, czy tak powinno być? Ach i jeszcze pali się czerwona diodka na kluczyku przy próbach zamknięcia/otwarcia a wcześniej raczej nie przypominam sobie żeby coś takiego miało miejsce. Samochód posiadam od niespełna 2 miesięcy i możliwe ze głupoty opowiadam o tym nadzorze wnętrza i diodzie na pilicie ale kombinuje na wszystkie sposoby jak wyeliminować ten problem. Czy ktoś spotkał się z czym podobnym i może jakoś pomóc? Z góry dziękuje za wszystkie pomysły. Pozdrawiam

  • #2
    Bawiles sie VcDs?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Komentarz


    • #3
      Problen rozwiązany okazało sie ze zablokowal sie przycisk blokady szyb? Od strony kierowcy i dlatego nie działało zamykanie z kluczyka

      Komentarz


      • #4
        Wg instrukcji obsługi, częste naciskanie przycisków na pilocie (celowo lub przypadkowo, np. w kieszeni), czy też wymiana baterii w pilocie mogą wymagać później ponownej synchronizacji kluczyka z centralką zamka. Należy nacisnąć dowolny przycisk na pilocie i w ciągu 1 minuty przekręcić kluczykiem w zamku kierowcy - otworzyć zamek. Wszystko powinno wrócić do normy.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X