Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Małe głośniki (wysokotonowe) przy klamkach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Małe głośniki (wysokotonowe) przy klamkach

    Witam, zauważyłem, że dość często włączają/wyłączają mi się głośniki przy klamkach te malutkie- chyba są to wysoko tonowe. Podczas wyłączenia słychać charczenie tak jakby coś nie stykało i się wyłączy po czym zaraz włączy. I tak raz jedna strona raz druga, a czasem grają ok. Czy jest to objaw, że umierają? Radio odpada bo na poprzednim był efekt taki sam, jak jest zimno to wygląda, że wszystko jest ok.

  • #2
    Zobacz czy się nie rozłączyły - tam często wiązka nie styka. Wyjmij i podłącz do innego źródła muzyki i sprawdź jak grają. Jak dobrze to znaczy że problem w kablach - a jak będą "peirdzieć": to znaczy że skończyły
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Rafał Oskar rozumiem, że tam wtyczka jest przy samym głośniku i tam ewentualnie coś może nie stykać czy kable mogły dostać po głowie na zagięciu podczas otwierania drzwi? Rozmontuje obie strony na weekendzie i psikne jakimś czyścidłem. A do innego źródła muzyki to w jaki sposób- kabelki w Jacka wmontować i w mp3 jakieś czy inaczej?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
        Rafał Oskar rozumiem, że tam wtyczka jest przy samym głośniku i tam ewentualnie coś może nie stykać czy kable mogły dostać po głowie na zagięciu podczas otwierania drzwi? Rozmontuje obie strony na weekendzie i psikne jakimś czyścidłem. A do innego źródła muzyki to w jaki sposób- kabelki w Jacka wmontować i w mp3 jakieś czy inaczej?
        Podłącz nawet pod głośniki tylne sopranowe i się przekonasz - lub zamień je miejscami.

        Wiązka albo na zgięciu drzwi albo przy samym głośniku. Ale obstawiam że same głośniki padły
        OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


        T: 500286848

        Komentarz


        • #5
          No też tak się domyślam, że już coś im powoli dolega, ale zauważyłem że w momencie jak charczą to podgłościenie muzyki stawia je na nogi i śmigają

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X