Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Małe głośniki (wysokotonowe) przy klamkach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • smajler
    odpowiedział(a)
    No też tak się domyślam, że już coś im powoli dolega, ale zauważyłem że w momencie jak charczą to podgłościenie muzyki stawia je na nogi i śmigają

    Zostaw komentarz:


  • Rafał Oskar
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
    Rafał Oskar rozumiem, że tam wtyczka jest przy samym głośniku i tam ewentualnie coś może nie stykać czy kable mogły dostać po głowie na zagięciu podczas otwierania drzwi? Rozmontuje obie strony na weekendzie i psikne jakimś czyścidłem. A do innego źródła muzyki to w jaki sposób- kabelki w Jacka wmontować i w mp3 jakieś czy inaczej?
    Podłącz nawet pod głośniki tylne sopranowe i się przekonasz - lub zamień je miejscami.

    Wiązka albo na zgięciu drzwi albo przy samym głośniku. Ale obstawiam że same głośniki padły

    Zostaw komentarz:


  • smajler
    odpowiedział(a)
    Rafał Oskar rozumiem, że tam wtyczka jest przy samym głośniku i tam ewentualnie coś może nie stykać czy kable mogły dostać po głowie na zagięciu podczas otwierania drzwi? Rozmontuje obie strony na weekendzie i psikne jakimś czyścidłem. A do innego źródła muzyki to w jaki sposób- kabelki w Jacka wmontować i w mp3 jakieś czy inaczej?

    Zostaw komentarz:


  • Rafał Oskar
    odpowiedział(a)
    Zobacz czy się nie rozłączyły - tam często wiązka nie styka. Wyjmij i podłącz do innego źródła muzyki i sprawdź jak grają. Jak dobrze to znaczy że problem w kablach - a jak będą "peirdzieć": to znaczy że skończyły

    Zostaw komentarz:


  • smajler
    rozpoczął temat Małe głośniki (wysokotonowe) przy klamkach

    Małe głośniki (wysokotonowe) przy klamkach

    Witam, zauważyłem, że dość często włączają/wyłączają mi się głośniki przy klamkach te malutkie- chyba są to wysoko tonowe. Podczas wyłączenia słychać charczenie tak jakby coś nie stykało i się wyłączy po czym zaraz włączy. I tak raz jedna strona raz druga, a czasem grają ok. Czy jest to objaw, że umierają? Radio odpada bo na poprzednim był efekt taki sam, jak jest zimno to wygląda, że wszystko jest ok.
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X