Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Auto nie odpala

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Auto nie odpala

    Witam grupowiczów,
    Mam problem ze swoja skodą 2006r 1.9 TDI BXE, problem jest następujący:
    Auto co jakiś czas traciło grzanie świeć (brak włączania lampki ) przez co nie odpalało.
    Doczytałem iż należy wymienić przekaźnik o nr 109 jednak takowego moje auto nie posiada.
    Po dostaniu się do przekaźników moim oczom ukazały się takowe i wymieniłem przekaźnik o nr 433 oraz przy akumulatorze nr 100.
    Autko działało przez 4 dni az do dziś. Dziś sytuacja była inna niż zwykle gdyż auto odpaliło jednak po chwili zgasło (co nigdy sie tak nie stało) i już nie odpaliło- znów brak grzania świeć.
    Proszę Was o pomoc dotyczącą problemu.
    Dodam iż autko co jakiś czas szarpie silnikiem na wolnych obrotach.

  • #2
    Jakieś kody błędów co by podpowiedziały coś? Jak nie sprawdzałeś to może sprawdź. Może paliwko nie leci, kiedyś miałem taki przypadek gdy kolega bawił się przekaźnikami i pomajstrował z przekaźniekiem od pompy.

    Komentarz


    • #3
      świecą też warto się przyjrzeć, gdyż one potrafią praktycznie nie działać, a błędu brak, bo coś tam jeszcze jara
      nie wiem jak w Twoim silniku, ale np u mnie świece pracują cały czas i ma to wpływ na pracę silnika, np mogą falować obroty przy świrującej tylko jednej świecy

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X