Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Xegary, wskaźniki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Xegary, wskaźniki

    Witam Kierowników i Kierowniczki.
    Temat dotyczy zegarów i wskaźników, otóż umarły dwie kontrolki, od tempomatu i od pasów bepieczeństwa. Ta od tempomatu nie świeci podczas gdy go używam, a ta od pasów wogołe chyba wysiadła z mojej skody bo nawet nie sygnalizacji dźwiękiem gdy nie zapne pasy, i nawet po zapłonie przed startem sinlika nie jest aktywna. Zegary sprawdzone są w technologii LED wiec nie ma mowy o przepalonej żarówce. Druga sprawwa czy da sie zakodować zegary aby po przekreceniu zapłonu witały mnie pełnym wychyleniem wskazówek od predkości i obrotów silnika. No i zapytam też czy da sie zakodować doświetlanie zkrętów światłami przeciwmgłowymi? Pacjent to Octavia II, 1,6 MPI 2005r.
    Za wszelkie info i wskazówki dzieki Wam bardzo. Pozdraswiam

  • #2
    ale były te kontrolki wogóle? czy wydaje Ci się, że powinny być a nie masz?
    więc:

    1. w tym roczniku nie ma wcale kontrolki tempomatu
    2. kontrolka pasów i pipczenie prawdopodobnie jest wykodowane
    3. w tym roczniku nie zrobisz staggingu wskazówek
    4. doświetlania zakrętów też nie zrobisz, bo w tym roczniku masz najprawdopodobniej za słaby bordnetz
    (akurat to można przeskoczyć wymieniając borda na wysoki model)
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #3
      Krzynol dziekuje za odpowiedz. Jak wyjąłem zegary to patrząc pod światło widzę kontrolkę tempomatu, ale aktywna to ona u mnie nigdy nie była podczas korzystania z tempomatu.kontrolka pasów chyba rzeczywiście jest wykodowana, bo sprawdziłem kostki pod siedzeniami z przodu, oraz te które ida do podłogi od foteli przednich i wszystkie sa prawidłowo podłączone. co do staggingu i doświetlania zakrętów to wiem, ze ta wersja ale ze światłami przednimi na soczewkach dało się to zrobić (kumpel ma tą wersje i włączył to) ja mam wersję ze zwykłymi lampami wiec możesz miec racje. Dzis podłą czyłem ja pod vag-com 311-2, odczytałem sterownik silnika, widzi wszystko, błedy a doklładnie jeden czujnik położenia wału korbowego do wymiany (16719- P0335-009) po niedzieli się tym zajme. nie moge jednak połączyć sie z blokiem 17 czyli, wskaźniki, licznik, tam powinna być opcja testu wskaźników czyt kontrolek i chyba tam te pasy sie koduje.
      Jak masz pomysł czemu tam nie moge zagładnąć do tej 17-ki bede wdzieczny za info. pozdro i miłego weekendu.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X