Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przestala mi dzialac tylna wycieraczka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Próbowałem jeszcze dzisiaj wybić ten trzpień, do penwego momentu szło, niestety później pękła plastikowa obudowa. Silnik powędrował do kosza. Pozostaje zakup innego. Oryginalny drogi, ma ktoś z Was opinie o zamiennikach (Magneti Marelli).czy kupowaliście używkę?

    Komentarz


    • #27
      U mnie w O2Tour HB także "szwankuje" tylna wycieraczka.
      Objaw taki, że nie włącza się lub nie kończy ruchu ramienia równolegle do klapy bagażnika, tylko kilka cm wcześniej, działa "z przerwami" - ruch przerywany...
      i stało się to po postoju pojazdu na deszczu.

      Chcę kupić komplet i wymienić i teraz tak...
      Kupić oryginał za 500zł:
      Link
      czy spokojnie można zastosować zamiennik MagnetiMarelli:
      Link
      ???
      Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
      http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
      Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

      Komentarz


      • #28
        Przerabiałem temat 2mieiace temu . Kupiłem jeden zamiennik i nie działał , kupiłem drugi zamiennik bezpośrednio od importera i nie dość że ciekl to chodził jak młockarnia ,zdecydowałem się na oryginał i chodzi super . Tylko teraz ceny są z kosmosu ja zapłaciłem 248 zł za oryginał.sprzedawca u którego kupiłem zmienił ofertę i teraz jest po 499 zł . Mimo wszytko nie polecam zamienników miałem go w ręku nawet jak w momencie zakupu będzie działał materiał i wykonanie jest nieporównywalnie słabsze z oryginałem .
        piszac zamiennik mam na myśli ta najtańsza alternatywę . Markowe zamienniki cenowo są chyba porównywalne z oryginałem. Btw polecam przy okazji kupić uszczelkę tego silnika która jest w szybie po latach noże być już twarda i nie spełniać swojej roli .
        Ostatnio edytowany przez boonsaw; 39791.

        Komentarz


        • #29
          Dzięki. Uszczelkę już kupiłem...
          Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
          http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
          Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X