Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 FL '09 1.9 TDI BXE - Nie działa Auto Lock / Auto UnLock

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 FL '09 1.9 TDI BXE - Nie działa Auto Lock / Auto UnLock

    Oczywiście.

  • #2
    O2 FL '09 1.9 TDI BXE - Nie działa Auto Lock / Auto UnLock

    witam,

    Zakodowałem sobie zamykanie drzwi po przekroczeniu 15 km/h i odblokowanie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki natomiast nie działa. Próbowałem VCDS (09. Centr. Elektr - Adaptation - AutoLock 1, AutoUnlock 1). Próbowałem również w Coding i też bez efektu.

    Centralne blokowanie i zamykanie z przycisku na tunelu środkowym działa, otwieranie z pilota też, klapa bagażnika też.

    Prośba o pomoc.
    Pierwsza Skoda.

    Komentarz


    • #3
      Re: O2 FL '09 1.9 TDI BXE - Nie działa Auto Lock / Auto UnLo

      Zamieszczone przez Martinus_MCMLXX
      witam,

      Zakodowałem sobie zamykanie drzwi po przekroczeniu 15 km/h i odblokowanie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki natomiast nie działa. Próbowałem VCDS (09. Centr. Elektr - Adaptation - AutoLock 1, AutoUnlock 1). Próbowałem również w Coding i też bez efektu.

      Centralne blokowanie i zamykanie z przycisku na tunelu środkowym działa, otwieranie z pilota też, klapa bagażnika też.

      Prośba o pomoc.
      Mam to samo. Przyczyną tego jest najprawdopodobniej dokładany alarm (DOG). U mnie po zakodowaniu działa (tak samo jak mignięcia kierunkowskazem - zmieniłem z 3 na 5) do momentu zamknięcia samochodu. Po tej operacji auto-lock i mignięcia wracają do domyślnych ustawień pomimo tego że w vcds-ie nadal jest auto-lock/unlock zaznaczony.

      Komentarz


      • #4
        Martinus_MCMLXX, a z maxidot uruchomiłeś :?:
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Martinus_MCMLXX, a z maxidot uruchomiłeś :?:
          Nie mam Maxi Dot . Za pomocą VCDS ustawiłem. Jak pisałem wcześniej próbowałem za pomocą adaptacji oraz za pomogą LongCoding.
          Pierwsza Skoda.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Martinus_MCMLXX
            Martinus_MCMLXX, a z maxidot uruchomiłeś :?:
            Nie mam Maxi Dot . Za pomocą VCDS ustawiłem. Jak pisałem wcześniej próbowałem za pomocą adaptacji oraz za pomogą LongCoding.
            Spróbuj zakodować jeszcze raz i nie zamykaj samochodu pilotem, przejedź się i zobacz czy działa auto-lock, później zamknij i otwórz z pilota i zobacz czy nadal działa

            Komentarz


            • #7
              Spróbuj zakodować jeszcze raz i nie zamykaj samochodu pilotem, przejedź się i zobacz czy działa auto-lock, później zamknij i otwórz z pilota i zobacz czy nadal działa
              Próbowałem ze dwa razy. A czy po kodowaniu mam wyjść z VCDS i co dalej? Wyłączyć zapłon? Nic nie robić?
              Pierwsza Skoda.

              Komentarz


              • #8
                Wlaczylem to dzis u siebie i po zakodowaniu wylaczylem vcds, zgasilem zaplon, odpialem kabel i w droge czy dziala. No i dziala. A jest mozliwosc zmiany predkosci przy ktorej sie blokada wlacza bo nie umialem znalezc ?
                Mój szatan

                Paweł

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Martinus_MCMLXX
                  Spróbuj zakodować jeszcze raz i nie zamykaj samochodu pilotem, przejedź się i zobacz czy działa auto-lock, później zamknij i otwórz z pilota i zobacz czy nadal działa
                  Próbowałem ze dwa razy. A czy po kodowaniu mam wyjść z VCDS i co dalej? Wyłączyć zapłon? Nic nie robić?
                  Ja u siebie wchodzę w adaptacje, auto-lock/unlock 1, zatwierdzam, wychodzę z programu, odpinam kabel, odpalam samochód, jadę i drzwi się zamykają.
                  Zatrzymuje się, gaszę, rygluje drzwi pilotem, odryglowuje, odpalam, jadę - autolock już nie działa pomimo tego że w vcds-ie jest 1.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Ciekavy
                    A jest mozliwosc zmiany predkosci przy ktorej sie blokada wlacza bo nie umialem znalezc ?
                    Nie ma.
                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                    ​​​
                    Grzegorz

                    Moja Ambitna Czarnula

                    Komentarz


                    • #11
                      Może być to kwestia braku maxi dot?
                      Mam to samo w Superbie 2 i walczę z tym już rok czasu Mi po zgaszeniu giną wszystkie adaptacje: auto lock, inny czas CL home, czas grzania szyby, 5mrugniec itd.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X