Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana wtrysków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana wtrysków

    Witam

    Mam pytanie do was co proponujecie zrobić najprościej wymienić wtryski ale to koszt około 4 tyś pytanie czy to jest faktycznie to.W koło tylko słyszę że 0.7 0.8 to nie dużo pytanie kiedy się martwić nie chcę doprowadzić do robienia głowicy bo takie mogą być skutki.Jezeli to faktycznie wtryski to pytanie czy można je wymieniać na raty np teraz dwie szt i dwie kolejne w innym terminie

  • #2
    Możesz wymieniać także pojedynczo. Jakie masz objawy oprócz podniesionych korekcji ?
    www.k-mot.pl
    Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
    Autoholowanie.
    Robert Kulma

    Komentarz


    • #3
      no tak tylko od którego zacząć jak wszystkie podobnie pokazuj

      Komentarz


      • #4
        objawy są takie że są delikatne drgania całego ślinika przez kilka kilka dziesiąta sekund

        Komentarz


        • #5
          Przy starcie zimnego silnika nie widać ?
          www.k-mot.pl
          Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
          Autoholowanie.
          Robert Kulma

          Komentarz


          • #6
            No właśnie na zimnym silniku są drgania i komp pokazuje wskazania 0.7 0.8

            Komentarz


            • #7
              W pierwszej kolejności to zrobiłbym próbę przelewową jeśli nie była robiona.
              Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

              Komentarz


              • #8
                No właśnie jestem umowiony po majowce aby to zrobić

                Komentarz


                • #9
                  Ktoś wytłumaczy co to jest ta próba przelewowa?

                  Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

                  Komentarz


                  • #10
                    Wystarczy luknąć na youtube
                    Link
                    Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

                    Komentarz


                    • #11
                      Próby przelewowe w common rail? Komp i jazda. Jak na zimnym ci telepie to wtrysk do wymiany. VCDS ci powie który lub które padają. Pokaż odczyt na zimnym ( rano po odpaleniu) i ciepłym jakie masz dawki.
                      Ostatnio edytowany przez himi; 31983.

                      Komentarz


                      • #12
                        Himi nie posiadam odczytu bo robiłem to warsztacie wiem tylko że jakieś wartości wyszły na zimnym silniku nie co wyżej 0.7 0.8 ale nie wiem czego

                        Komentarz


                        • #13
                          No dla common rail tylko. Pompowtryskiwaczy tak nie sprawdzisz.

                          Komentarz


                          • #14
                            Panowie, co sądzicie o regeneracji pompowtryskow, czy ten zabieg jest sensowny? musze wymienić dwie sztuki ale koszt nowych mnie przeraził.
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                            przedstawiam smerfetke

                            Komentarz


                            • #15
                              Dobry warsztat, który się specjalizuje w tych sprawach ci to ogarnie, generalnie z tego co się dowiedziałem, to pompowtrysków się nie regeneruje, pomaga czyszczenie w myjce i wymiana końcówki wtryskowej. Bebechy jak są uszkodzone, to pompowtrysk do wywalenia, nie powinno się tego ruszać, bo nikt nie jest w stanie tego poskładać tak jak fabryka. A jakie masz objawy w swoim BKD?

                              Komentarz


                              • #16
                                Ciezko odpala na zimnym i trzesie buda na luzie. Najgorsze ze jestem po wymianie a życzą się na nowo to samo czuje w kościach ze polecialy dwa kolejne
                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                przedstawiam smerfetke

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X