Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stacyjka - kluczyk nie przekręca się do końca - nie można włączyć zapłonu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stacyjka - kluczyk nie przekręca się do końca - nie można włączyć zapłonu.

    Cześć,
    Octavia II 2006 po przekręceniu kluczyka zatrzymuje się on po ok 45 stopniach nie da się włączyć zapłonu ani tym bardziej zakręcić rozrusznikiem. Wcześniej kika miesięcy temu czasem nie dało się go wcale przekręcić ale po kilku próbach zawsze zaskakiwał, potem wlałem trochę oleju strzykawką i problem zniknął. Od tego czasu byl spokój żadnych objawów że coś się dzieje autem przyjechałem pod dom zgasiłem a na drugi dzień rano juz nic nie da się zrobić. Zapasowy kluczyk sprawdzony to samo. Czy jest to jakiś znany problem i jak to naprawić?

    Z góry dzięki za pomoc.

  • #2
    regeneracja
    ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
    http://www.bunkry.pl/pl/index.html
    a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
    http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
    Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

    Komentarz


    • #3
      Cześć,

      Mam to samo od wczoraj nie mogę przekręcić kluczyka, po 5-10 min nieraz się uda. Jak to diagnozować? Czy wymiana stacyjki, kluczyków i zamków jest konieczna?

      Komentarz


      • #4
        zapadki się blokują, regeneracja w zakładzie zamkowym
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #5
          Witam mam dokladnie ten sam problem, stacyjka blokuje sie przed wlaczeniem zapłonu, czy trzeba wymontowac cala stacyjke czy wystarczy wymontowac sam wklad za pomoca drucika?
          Jezeli musze wyjac caly korpus stacyjki to ma ktos sposob aby wykrecic bardzo nietypowe srubki ktore mocuja korpus stacyjki? jak ktos przy tym grzebal to wie o co chodzi
          Ostatnio edytowany przez mirek010; 29489.

          Komentarz


          • #6
            Problem zostal rozwiazany, poprostu rozwiercilem łebki srub bo innego wyjscia nie widzialem i wymontowalem bezinwazyjnie stacyjke jutro oddaje do naprawy Pozdro

            Komentarz


            • #7
              Panowie . Jak można wyjąc wkładkę stacyjki ja nie przekręca się kluczyk by połączyć otwór na drucik z kropką

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X