Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 FL 2010 DSG7 mruczenie podczas zmiany biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 FL 2010 DSG7 mruczenie podczas zmiany biegów

    Cześć, posiadam auto jak w temacie, przelot okolo 98kkm, skrzynia z suchymi sprzęgłami które zostały wymienione w okolicach 50kkm ponieważ auto nie toczyło się na D i szarpało podczas zmiany biegów.

    Problem który trapi mnie teraz to mruczenie podczas ruszania i zmiany z 2 na 3.
    Jeżeli silnik jest zimny to dźwięku brak, na rozgrzanym słychać od razu jak ruszę na światłach a później jak wskakuje 3. Mruczenie, inaczej tego opisać nie umiem. Mruczy krótką chwilę przed zmianą biegu i cisza.
    Przejechałam testowo przed chwilą około 20km, gdy silnik zimny jest cicho, po 10km jazdy na D mruczenie pokazało się przy zmiane z 2 na 3, poźniej chwilę pojeździłam na S i od razu przy drugim ruszeniu mruczenie, zmieniłam na D i mruczenie jest zarówno jak ruszam i jak zmienia z 2 na 3 czyli kwestia czym cieplejszy silnik tym głośniej i szybciej pokazują sie pomruki.

    Nic nie drga, nie stuka, nie puka, nie szarpie. Tylko to mruczenie... na początku myślałam, że to sprężarka od klimatyzacji bo dźwięki słyszę jak jest ciepło ale jednak to skrzynia.

    Staram się umówić w moim mieście - jestem ze Szczecina na diagnozę ale terminy odległe, najbliższy za 2 tyg.

    Może ktoś spotkał się z taką przypadłością?


    Dodam, że dzisiaj auto było podpięte pod komputer i 0 błędów.
    Ostatnio edytowany przez Natalia Szyk; 43073.

  • #2
    Cześć,

    Czy takie mruczenie jak w tych filmach:

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X