Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jeden ksenon świeci na żółto i bardzo nisko do tego zdechł Columbus

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jeden ksenon świeci na żółto i bardzo nisko do tego zdechł Columbus

    Cześć!

    Niedawno wyjmowałem lampę z auta, żeby ją osuszyć (bardzo mi parowała). Lampa była poza samochodem dobre 3 dni.
    Po zamontowaniu lampy do auta i odpaleniu samochodu wyjmowany ksenon świeci na żółto (drugi na biało) i znacznie niżej niż drugi. Przed wyjęciem lampy oba świeciły tak samo.
    Jakiś pomysły co mogło się stać? (obecnie nie mam możliwości podłączenia samochodu pod VCDSa). Czy jest możliwe, żeby jedna lampa weszła w jakiś tryb awaryjny?

    Druga sprawa, że po odpaleniu samochodu, po jakichś 30 sekundach zdechł mi Columbus - nie da się go włączyć. Dodatkowo z głośników rozlegało się basowe walenie aż do momentu, gdy zdjąłem klemę z akumulatora.

    Ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym?

    Pozdrawiam,
    Jest:
    O2 FL RS, 2009 2.0 TDI CR, 190KM, 410Nm by SoftCar
    Była:
    O1 Tour 2006, 1.6 BFQ + LPG BRC Seq24
    O1 1998, 1.6 AEE + LPG

  • #2
    W ogóle z rozpędu napisałem nie w tym dziale - proszę moderację o przeniesienie.

    Druga sprawa - Columbus ruszył. Powyjmowałem i włożyłem bezpieczniki (bez wymieniania na nowe) i Columbus widocznie jakoś się zresetował.
    Jeśli zaś chodzi o ksenon - w prawym (tym problematycznym) przestało działać autopoziomowanie. Gdy włączają się ksenony (mam opcję z dynamicznym doświetlaniem zakrętów) obe robią test prawo-lewo, ale potem tylko jeden się podnosi - drugi zostaje na dole.

    Mega dziwne, że wyjęcie lampy spowodowało uszkodzenie mechanizmu poziomowania.
    Jest:
    O2 FL RS, 2009 2.0 TDI CR, 190KM, 410Nm by SoftCar
    Była:
    O1 Tour 2006, 1.6 BFQ + LPG BRC Seq24
    O1 1998, 1.6 AEE + LPG

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X