Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Amundsen

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Amundsen

    Czesc, mam pytanko w takiej sprawie, zakupiłem Octavie II, z radiem Amundsen z dużym ekranem i nawigacja, czy kazde z tych radii maja wbudowany bluetooth? mam na nim przycisk Phone, ale po nacisnieciu tylko mi scisza radio i nic poza tym.. prosba o pomoc

  • #2
    Twoj najprawdopodobniej nie ma. Dla 100% pewnosci po wyjęciu radia ,na naklejce z Mac adresem sa same zera to nie ma na pewno.

    Komentarz


    • #3
      Są dwie możliwości. Bluetooth nie jest aktywowany lub Twój Amundsen jest wersją bez Bluetooth'a.

      Niektóre Amundseny nie miały wybudowanego Bluetooth'a. Te z wbudowanym mają symbol RNS 315+ (Amundsen+), bez Bluetooth to RNS 315 (Amundsen bez +). Jeśli chcesz mogę z czystym sumieniem polecić firmę która jest w stanie dodać moduł bluetooth do zwykłego RNS 315. Rok temu kosztowało to około 500zl.

      Komentarz


      • #4
        dzięki wielkie za informacje, faktycznie mój jest bez + .. KrzysiekTour dzięki za chęci natomiast na razie to nie jest pilny temat

        Komentarz


        • #5
          Ja za to mam oryginalnego Amundsena+ który nie ma BT ?! Czy to znaczy, że jest jakiś sposób aby go uaktywnić bez dokładania dodatkowego modułu?

          Komentarz


          • #6
            Prawodpodobnie kodowanie VCDS pomoże.

            Komentarz


            • #7
              Witam, mam pytanie odnośnie Amundsen'a. Obecnie mam Swinga czy po włożeniu Amundsen'a będę musiał jeszcze dokupić moduł anteny gps?

              Komentarz


              • #8
                Moduł nie, tylko samą antenę (uniwersalną) za 20-30 zł.

                Komentarz


                • #9
                  Ja też mam Amundsen + bez Bluetooth. Raczej nie ma nawet modułu, bo wersje z bluetooth miały logo Bluetooth obok napisu Amundsen +. Najśmieszniejsze jest to, ze instrukcja obsługi nic o tym nie pisze, ze są wersje bez Bluetooth. Dodatkowo wg instrukcji radio powinno obsługiwać DAB+, a w mojej wersji również tego nie ma. Jest też mowa o wyprowadzonych gniazdach typu USB - gdzie mogę tego szukać w aucie - w schowku, podłokietniku? Chyba że tego też nie ma moje radio...

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X