Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spadająca temperatura silnika po przeprogramowaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spadająca temperatura silnika po przeprogramowaniu

    Witam wszystkich.
    Na wstępie zaznaczę że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o jakiekolwiek podłączanie kompa pod auto aczkolwiek o częściach ruchomych coś tam wiem
    Problem z moją OC zaczął się po przeprogramowaniu kompa w ASO po aferze spalinowej. Po dwóch dniach od wizyty w ASO zapalił się na zegarach DPF i tak palił się przez 4 dni po czym auto weszło w tryb awaryjny.Przy próbie wymuszonego wypalania podłączony komputer jak by nie widział DPF a i nie było możliwości sprawdzenia choćby jednego parametru a temperatura na blacie mimo jazdy z maksymalna prędkością na trybie awaryjnym nawet nie drgnęła. Po 3 dniach walki przez ASO w końcu udało się wymusić wypalanie, błędy wszystkie wykasowane a zaczęły się jaja z temp silnika Przy ostrej jeździe (ok 180 km/h na autostradzie) lub na postoju wskazówka delikatnie idzie do góry lecz przy puszczeniu gazu w czasie jazdy momentalnie spada na dół. po sprawdzeniu parametrów na kompie serwisant stwierdził że jakby auto w ogóle nie miało temp a węże ciepłe. Termostat został wymieniony na nowy ale i to nic nie pomogło. Co może być przyczyną takiego zachowania.???????? .
    Z góry dzięki za pomoc.
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X