Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak mocy 1,6tdi 09r

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • brak mocy 1,6tdi 09r

    Siema

    Panowie HELP
    nie OOOO ale grupa ta sama.
    pacjent 1,6tdi

    Lecę do pracy dzisiaj spokojnie do 90C później 5km but ok 170-180km/h później spokojniej 20 i nagle zaczęła mrugać kontrolka od świec żarowych i brak mocy- obroty idą ciut ponad 2.5k? macie jakiś pomysł?

    MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

    KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

  • #2
    hmmmm egr.....
    podepnij pod kompa dowiesz się na 100%,ale objawy podobne do egr
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • #3
      Bez "kompa" to wróżenie z fusów. Do sprawdzenia zawór regulacji ciśnienia paliwa lub ew. czujnik ciśnienia paliwa (najszybciej jednak zawór - jest na listwie z prawej strony jak podniesiesz maskę...tani też nie jest). Ew. padł któryś z wtryskiwaczy - wymiana max 5 min cena +- 900 zł.
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz


      • #4
        Komp pokazał egr. Teraz pytanie wymieniać czy zaślepić?




        Chociaż po usunięciu błędu przejechałem trasę 70km i błąd się nie pokazał.
        MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

        KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez marcin607 Zobacz wpis
          Teraz pytanie wymieniać czy zaślepić?
          ponoć te silniki nie lubią takiej ingerencji...jeśli egr off to i dpf aut na zaślepionym wykończysz go raz dwa.
          Zamieszczone przez marcin607 Zobacz wpis
          Chociaż po usunięciu błędu przejechałem trasę 70km i błąd się nie pokazał.
          ja po 1szych oznakach w tamtym roku przed wakacjami zrobiłem trasę 2tys.km do chorwacji i powrót i się nie odezwał,aż na jesień kaput ciągle muł,odrazu po wł.auta
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • #6
            egr wali błąd- błąd usunąłem i dzisiaj nic sienie działa- ale jak w piątek mechanik zadecyduje że wymieniamy to wymieniamy.




            Dawid ile dałeś za egr jeżeli to nie tajemnica?
            MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

            KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez marcin607 Zobacz wpis
              błąd usunąłem i dzisiaj nic sienie działa
              jeździj póki całkiem nie zacznie walić błędem
              Zamieszczone przez marcin607 Zobacz wpis
              Dawid ile dałeś za egr jeżeli to nie tajemnica?
              ori bez chłodniczki coś koło 600zł -jest o tym temat.pocieszę Cię w ASO wołają ok 2500zł z wymianą
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X