Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po wymianie rozrządu auto więcej pali 1.9tdi BXE

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Po wymianie rozrządu auto więcej pali 1.9tdi BXE

    Dzień dobry

    Jestem posiadaczem Octavii II 1.9tdi BXE po wymianie rozrządu w moim odczuciu auto więcej pali. Czy jest to możliwe ze został przesunięty rozrząd?? Czy w takim wypadku auto na pompowtryskach odpaliłoby??

  • #2
    Odczucie to sie potwierdza na stacji benzynowej, a nie w myslach, wyjezdzajac kilka zbiornikow paliwa.

    Pewnie ktos wymienil, tylko nie ustawil synchronizacji walka przy pomocy VCDSa, bo nie potrafil.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Widać po spalaniu chwilowym na postoju przy wyłączonej klimie, radiu i światłach powinien wskazywać 0.4-0.5l/h a pokazywał 0.7l/h. Wyregulował wałek i jest już Ok

      Komentarz


      • #4
        Kazdy TDI pokazywal mi zawsze nie mniej niz 0,6-0.7l/h na postoju i te auta jezdzily i mialy moc. NIGDY nie mialem 0,4l/h. Regulacja walka na spalanie chwilowe to jest totalny bezsens, ale jak ktos tak lubi to niech mu bedzie.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Dzis zrobiłem trasę z Zielonej Góry do Szczecina przed wymiana rozrządu w podobnych warunkach jadąc na tempomacie wyświetlało średnie spalanie 4.7l po wymianie pokazuje 5.3l w mieście tez pali o 1.5-2l więcej. Mam wrażenie, że gorzej zbiera sie od dołu.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X