Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siłowniki klapy tylnej kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Siłowniki klapy tylnej kombi

    Cześć,
    Od tych upałów padły mi siłowniki klapy bagażnika w Tourze kombi 2010, rozszczelniły się i uciekł gaz.W ASO wołają 180zł za sztukę. Nr katalogowy jeśli się nie mylę to 1Z9827550.
    Czy mógłby ktoś polecić mi dobrej jakości zamienniki? takie co by nie opadały po 2 latach :P Na Allegro największą popularnością cieszą się siłowniki Magneti Marelli i FA Krosno
    Z góry dzięki.

  • #2
    Ja do swojej kupowałem te: Captcha

    montaż wiadomo, że dziecinnie prosty, wyglądają na solidne, klapa ładnie się unosi i jest sztywna - co prawda na aucie od niespełna miesiąca, a poprzedniej też padły z dnia na dzień

    Komentarz


    • #3
      Kupiłem do swojego auta siłowniki STABILUS, OEM to chyba Lesjofors; oba dobrej jakości w cenie około 100 PLN za komplet
      Antyfotoradar Valentine1
      Harry II Classic+Sirio ML145

      Komentarz


      • #4
        Witam.

        Ja od około 1,5-2 miesięcy używam KROSNO i jestem zadowolony.

        Pozdrawiam.
        Eryk

        Komentarz


        • #5
          Ja do swojej Octavki kupiłem taki siłownik i jestem z niego bardzo zadowolony. Super działa nawet przy mrozie, a przez poprzedni oberwałem parę razy klapą po głowie. Miał prawo paść, bo jak się okazało przy wymianie był jeszcze fabryczny. Wymiana bardzo prosta, trwa kilka minut także polecam!
          siłownik klapy SIŁOWNIK KLAPY BAGAŻNIKA VW AUDI SKODA SKV GERMANY 16SKV304
          Octavia I 1.6 75KM 98r.

          Komentarz


          • #6
            Jak ktoś z UK, niech nie kupuje tej tubylczej firmy. Nie odskakuje klapa nawet na mały palec!
            Załączone pliki

            Komentarz


            • #7
              Jak ma odskakiwać skoro nie ma dodatkowych sprężyn ??

              Komentarz


              • #8
                Chodzi mi o to, że tak "trzymają" po zamknięciu aż mechanizm zamka jest za słaby aby odbić klapę. Miałem wcześniej z odbijakami , zielone to mi nadwyrężyły śruby i gwint

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X