Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd P0302

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Błąd P0302

    Witam, proszę Was o polecenie fachowca od skody z ok. Katowic, który mógłby mój problem rozwiązać.

    Wygląda to tak, że wymieniłem już cewke, świece, przewody i sonde diagnostyczną i był ok. miesiąc spokoju. Dzisiaj przy prędkości 150 km/h zapalił się check i auto straciło moc i zaczęło szarpać. Jak zwolniłem do 110 km/h check zgasł i po ponownym przyspieszeniu do 140 znowu się zaświecił check. Auto szarpie na pb oraz lpg. Błąd P0302 wypadanie zapłanów, cylinder 2.

    A może ktoś z Was miał podobny problem ?
    Octavia 2 1.6 mpi BSE 2011 rok. Przebiego 210 tyś.

  • #2
    Podejdź do silesia cars Katowice jeżeli masz lpg

    Komentarz


    • #3
      Przed wymiana sondy stara była sprawdzana miernikiem lub vagiem ? Zmieniona na oryginał?, czy zamiennik?

      Komentarz


      • #4
        Mogę zaprosić Ciebie do swojego serwisu. Pierwszy krok to sprawdzimy sondy jak pracują na żywo pod obciążeniem, następnie zerkniemy korekty na benzynie, jak i na gazie, jeżeli trzeba będzie możemy nawet zrobić pomiar kompresji w silniku. Jak jesteś z Katowic, wrzuć na facebooku Majcar . Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          W Silesia Cars byłem p. Michał zrobił diagnostykę i przekazał, że instalacji nic nie dolega. Jednak mam wrażenie, że o wiele lepiej traktują klienta, który zakłada u nich gaz niż takiego z "obcą" instalacją. Sonda sprawdzona vagiem - była spalona grzałka, wymieniłem na bosh.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Przemeksan Zobacz wpis
            W Silesia Cars byłem p. Michał zrobił diagnostykę i przekazał, że instalacji nic nie dolega. Jednak mam wrażenie, że o wiele lepiej traktują klienta, który zakłada u nich gaz niż takiego z "obcą" instalacją. Sonda sprawdzona vagiem - była spalona grzałka, wymieniłem na bosh.
            Też wielu klientów mówiło że "obcy" dla nich nie jest mile widziany.. Mają taką historie i taką baze klientów, że wolą robić tylko swoje auta na serwis. Doskonale ich rozumiem, ponieważ przyjeżdzają do mnie róznego typu instalacje lpg, montowane róznie.. Jedne ładnie, i da sie wszystko znaleźć, a niektóre druciarstwo to szkoda słów.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X