Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BGU - ślini się olej spod "klawiatury"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • BGU - ślini się olej spod "klawiatury"

    Cześć. Zauważyłem że ślini mi się olej spod górnej części głowicy która trzyma wałek rozrządu.
    Wyciek i miejsce zaznaczone na czerwono na foto.
    Robił to ktoś? Trzeba rozbierać rozrząd czy da radę tylko od góry?
    Tam chyba idzie sama masa uszczelniająca?
    ]"]Error 404 - Zapodaj.net
    Error 404 - Zapodaj.net

  • #2
    Jak leje się z pod klawiatury to rozrządu nie trzeba ruszać, tylko zdjąć pokrywę, odtłuścić i dać nową uszczelkę.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
      Jak leje się z pod klawiatury to rozrządu nie trzeba ruszać, tylko zdjąć pokrywę, odtłuścić i dać nową uszczelkę.
      Przyglądnij się zdjęciu. Nie ślini spod pokrywy a spod elementu który dociska wałek do popychaczy.

      Komentarz


      • #4
        Jeżeli jest to głowica 2 częściowa i nie ma na rysunku uszczelki więc jest ona prawdopodobnie klejona silikonem w momencie skręcania całej głowicy do bloku, więc tak rozrząd trzeba będzie wtedy zdjąć, poczyścic, pewnie też nowa UPG i planowanie aby było cacy jak na fabryce

        Komentarz


        • #5
          Ten zabieg nie ma nic wspólnego ze zdejmowaniem głowicy. Górna część głowicy przykręcona jest osobnymi śrubami i trzyma sam wałek.
          Nikt nie robił tego sam to kończymy temat.
          Może jak będę działał to wrzucę pare foto.

          Komentarz


          • #6

            Komentarz


            • #7
              logan_x BRAVO TY! właśnie tak to myślałem zrobić

              Komentarz


              • #8
                Zrobione. Dzięki logan_x

                Komentarz


                • #9
                  cześć, może odgrzeję kotleta ale chciałem zrobić to u siebie. Mozecie mi doradzić jak poradziliście sobie z wałkiem? Ten Chińczyk go unieruchamia, a obejdzie się bez tego kroku, tzn podnieść pokrywę i wtedy docisnąć jakąś blachą tak jak dalej to robi? Chyba że ściągaliście pasek ale to wydłuża robotę o dobre 1/3.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X